Gotowy, przykładowy biznesplan: WARSZTAT SAMOCHODOWY  /  USŁUGI DIAGNOSTYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WARSZTAT SAMOCHODOWY / USŁUGI DIAGNOSTYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Rozwój branży samochodowej sprawia, że coraz większą popularność zyskują warsztaty samochodowe oraz usługi diagnostyczne. Warsztat można prowadzić zarówno w wynajętym lokalu, jak i w odpowiednio przystosowanym do prowadzenia tego typu działalności garażu.


Właściciele serwisów prześcigają się zarówno w rozszerzaniu oferty, jak i pozyskiwaniu jej nowych odbiorców. Mimo że konkurencja w przypadku warsztatów samochodowych jest duża, odpowiednie przygotowanie i profesjonalizm pomaga w uzyskaniu renomy i utrzymania stałej współpracy z klientami.

Jeśli chcesz otworzyć własny warsztat, to z naszą pomocą jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Jak napisać dobry i skuteczny biznesplan? Nie musisz się nad tym zastanawiać. Dzięki gotowemu projektowi firmy jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Nie musisz martwić się o obszerność dokumentacji. Nasz biznesplan pomoże Ci skompletować własną dokumentację, dzięki której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Twoja działalność będzie polegała na prowadzeniu warsztatu samochodowego. Jej główną specjalizacją będzie diagnostyka komputerowa, w tym test podzespołów, wymiana uszkodzonych podzespołów, odczytywanie oraz kasowanie błędów, a także ogólna diagnostyka.

W ofercie firmy znajdą się usługi diagnostyczne: obsługa filtrów DPF/FAP, diagnostyka wszystkich systemów elektronicznych oraz kasowanie błędów, adaptacje przepustnic, kodowanie wtryskiwaczy i kluczyków, wymiana uszkodzonych podzespołów oraz obsługa bieżących parametrów.

Oferta będzie również zawierać wymianę rozrządu, amortyzatorów, klocków hamulcowych, oleju i filtrów, a także naprawę wydechów.

Prace będą wykonywane na częściach klienta, a wszystkie zlecenia będą realizowane w wolnostojącym garażu lub bezpośrednio u klienta. Godziny otwarcia warsztatu będą następujące:

  • poniedziałek-piątek godzina 07.00-17.00,
  • sobota godzina 09.00-13.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka planowanej działalności,
  • dokładny opis planowanej działalności gospodarczej,
  • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
  • przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności,
  • kalkulacja kosztów.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: