Gotowy, przykładowy biznesplan: WYKAŃCZANIE DOMÓW I MIESZKAŃ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WYKAŃCZANIE DOMÓW I MIESZKAŃ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 42.11.Z - Roboty związane z budową dróg i autostrad,
43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych,
43.31.Z - Tynkowanie,
43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej,
43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian,
43.34.Z - Malowanie i szklenie,
43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Usługi remontowo-budowlane są takim rodzajem działalności gospodarczej, która cieszy się nieustannym zapotrzebowaniem. Każdego roku do użytku oddaje się prawie 200 tysięcy mieszkań, a ponad połowa Polaków powierza remonty swoich domów profesjonalnym firmom.


Jeśli chcesz otworzyć działalność zajmującą się wykończeniami domów i mieszkań, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację pozwalającą wnioskować o środki na rozpoczęcie planowanego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci usprawnić organizację pracy firmy. Opracowanie takich dokumentów jest również konieczne w przypadku starania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy.

W skład dokumentacji wchodzą m.in. opis zamierzonego przedsięwzięcia, analiza finansowa przychodów i kosztów działalności - obejmująca pierwsze 12 miesięcy prowadzenia działalności oraz analiza SWOT.

Firma opisana w gotowym wzorze biznesplanu będzie świadczyła usługi remontowo-budowlane. Specjalizacją działalności będą prace wykończeniowe wewnątrz budynków. W ofercie znajdzie się przede wszystkim wykonywanie tynków, kafli, a także montaż zarówno podwieszanych sufitów oraz ścian G-K. Oferta skierowana będzie do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych stanowiących 30% odbiorców oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • informacje dotyczące planowanej działalności,
 • działania podjęte na rzecz działalności,
 • opis zamierzonego przedsięwzięcia,
 • analiza rynku odbiorców i konkurencji, czyli otoczenia w którym firma zamierza działać,
 • klienci,
 • konkurencja,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczonych na podjęcie działalności gospodarczej, w tym na pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa,
 • uzasadnienie zakupów w ramach wnioskowanych środków w odniesieniu do każdej pozycji,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • cennik towarów/produktów/usług,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności - obejmująca pierwsze 12 miesięcy prowadzenia działalności,
 • uzasadnienie analizy finansowej,
 • analiza SWOT.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Jastrzębiu-Zdroju. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: