Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie,
43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej,
43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian,
43.34.Z - Malowanie i szklenie,
43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych,
43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Usługi budowlano-remontowe to działalność, na którą zawsze jest zapotrzebowanie. Rosnąca ilość nowych budynków i mieszkań wymusza konieczność wynajmowania profesjonalnych firm, które zajmują się remontami pomieszczeń. Jest to dogodna sytuacja dla wszystkich, którzy zawodowo zajmują się usługami budowlano-remontowymi i planują rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.


Jeżeli zamierzasz otworzyć własną działalność świadczącą usługi budowlano-remontowe, gotowy biznesplan pomoże Ci sporządzić odpowiednią dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie swojego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz dokładnie sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. analiza rynku dostawców, opis podjętych działań na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej oraz przewidywane efekty ekonomiczne jej prowadzenia.

Firma, która jest opisana w przykładowym biznesplanie, będzie zajmowała się świadczeniem usług remontowo-budowlanych. W ofercie działalności znajdzie się przede wszystkim przeprowadzanie remontów mieszkań, łazienek, poddasza, a także montaż podłóg oraz tynkowanie pomieszczeń. Głównymi odbiorcami oferowanych usług będą osoby fizyczne, u których wykonywane będą wszystkie prace wykończeniowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • opis produktu lub usługi,
 • podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej,
 • szanse i zagrożenia,
 • organizacja przedsięwzięcia,
 • miejsce i źródła zaopatrzenia - analiza rynków dostawców,
 • analiza otoczenia, w którym firma zamierza działać,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek,
 • atuty firmy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: