Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Rosnący w siłę rynek ogólnobudowlany wymusza konieczność powstawania nowych firm, świadczących usługi wykończeniowe i budowlane. Jest to świetna okazja do wybicia się prawdziwych fachowców, którzy solidnie i rzetelnie wykonują swoją pracę. Już istniejące firmy nie stanowią zagrożenia dla nowych biznesów, są raczej motywującą do działania konkurencją, na tle której można się wyróżnić.


Jeżeli zamierzasz otworzyć swoją własną firmę ogólnobudowlaną, wykorzystaj wzór biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą przy kompletowaniu dokumentacji aplikacyjnej o wnioski na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który Ci oferujemy, zawiera dokumenty, które pozwolą Ci łatwiej osiągnąć Twoje cele biznesowe. W pakiecie otrzymujesz m.in. kalkulację wydatków związanych z podjęciem działalności, opis mocnych i słabych stron przedsięwzięcia oraz szczegółowy zakres działalności.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu firmy budowlanej. Będą to w głównej mierze usługi budowlane i wykończeniowe. W ramach prowadzonej działalności będą wykonywane wszystkie rodzaje robót wykończeniowych.

Główne rodzaje usług to m.in.: kafelkowanie, montaż instalacji elektrycznych, gładzie, tapetowanie, montaż paneli podłogowych, trawertyn, prace murarskie, montaż mebli kuchennych, montaż instalacji hydrauliki, stolarka budowlana. Wszystkie usługi muszą być świadczone u klienta. W początkowym okresie działalności, firma nie będzie zatrudniała pracowników etatowych. Usługi będą świadczone na obszarze powiatu i całego województwa.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • szczegółowy zakres działalności,
  • opis działań podejmowanych w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • odbiorcy usług,
  • mocne i słabe strony przedsięwzięcia,
  • posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie,
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności,
  • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z funduszu pracy,
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności w okresie pierwszych 12 miesięcy jej prowadzenia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: