6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: GROOMER

Gotowy, przykładowy biznesplan:
GROOMER

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 47.19.Z, 47.76.Z, 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Groomerzy to osoby świadczące usługi pielęgnacyjne dla psów i kotów. W skład zadań groomera wchodzi nie tylko strzyżenie, ale także trymowanie i usuwanie insektów. W tym zawodzie niezbędna jest pasja do zwierząt oraz umiejętności manualne.


Planujesz otworzyć własną działalność gospodarczą? Chcesz prowadzić firmę świadczącą usługi groomerskie? Jeśli tak, gotowy biznesplan, który Ci oferujemy, pomoże skompletować odpowiednią dokumentację aplikacyjną, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan to narzędzie, które porządkuje Twoje działania biznesowe i hierarchizuje problemy. Jest wielkim ułatwieniem w organizacji pracy w firmie oraz wytycza cele, które motywują przedsiębiorcę do nieustannego rozwoju.

Chcesz prowadzić własny biznes, ale nie wiesz jak napisać dobry biznesplan? Skorzystaj z udostępnionego wzoru biznesplanu, który dla Ciebie sporządziliśmy. Znajdziesz w nim m.in. proponowane sposoby wejścia na rynek, kalkulację kosztów związaną z podjęciem działalności gospodarczej oraz przewidywane efekty ekonomiczne jej prowadzenia.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się zarówno strzyżeniem, jak i pielęgnacją psów. Do usług oferowanych przez działalność należeć będzie: mycie, strzyżenie, czesanie, obcinanie pazurów, trymowanie, pielęgnacja sierści oraz czyszczenie oczu i uszu.

Poza tym będzie prowadzona sprzedaż karm dla zwierząt oraz akcesoriów takich jak zabawki, gryzaki bądź środki czystości. Działalność będzie zajmowała się również przygotowywaniem psów na wystawy. Wszystkie usługi będą prowadzone stacjonarnie, jako salon urody dla zwierząt.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej,
 • szanse i zagrożenia,
 • organizacja przedsięwzięcia,
 • miejsce i źródła zaopatrzenia,
 • analiza otoczenia, na którym firma zamierza działać,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek,
 • atuty firmy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: