Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI WYKOŃCZENIOWE / BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI WYKOŃCZENIOWE / BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Otwarcie firmy oferującej usługi wykończeniowo-budowlane wymaga doświadczenia w branży, ponieważ klienci cenią sobie solidnych i profesjonalnych wykonawców. Jednak nie wymaga wysokich nakładów - konieczny do kupienia jest wyłącznie sprzęt służący do pracy.


Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność świadczącą usługi budowlano-wykończeniowe, gotowy wzór biznesplanu pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o środki na otwarcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzone dokumenty, w których skład wchodzą m.in. opis działań podjętych na rzecz zamierzonej działalności, plan marketingowy, a także opis przewidywanych efektów ekonomicznych.

Opisana w przykładowym biznesplanie firma będzie zajmowała się świadczeniem usług budowlanych. W ofercie działalności znajdą się szeroki zakres usług, w tym gładzie, kafelkowanie, tapetowanie, prace murarskie oraz montaż paneli podłogowych i trawertyn. Usługi skierowane będą przede wszystkim do osób fizycznym oraz do podmiotów gospodarczych stanowiących 10% odbiorców oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • rodzaj planowanej działalności gospodarczej według Polskiej Klasyfikacji Działalności,
 • posiadane predyspozycje do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu,
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy i promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków w ramach dofinansowania, jakie zostaną poniesione w okresie maksymalnie do 2 miesięcy po podjęciu działalności gospodarczej,
 • przewidywane efekty ekonomiczne,
 • analiza SWOT,
 • podsumowanie.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Przeworsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: