Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI WYKOŃCZENIOWE / BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI WYKOŃCZENIOWE / BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Otwarcie firmy oferującej usługi wykończeniowo-budowlane wymaga doświadczenia w branży, ponieważ klienci cenią sobie solidnych i profesjonalnych wykonawców. Jednak nie wymaga wysokich nakładów - konieczny do kupienia jest wyłącznie sprzęt służący do pracy.


Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność świadczącą usługi budowlano-wykończeniowe, gotowy wzór biznesplanu pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o środki na otwarcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzone dokumenty, w których skład wchodzą m.in. opis działań podjętych na rzecz zamierzonej działalności, plan marketingowy, a także opis przewidywanych efektów ekonomicznych.

Opisana w przykładowym biznesplanie firma będzie zajmowała się świadczeniem usług budowlanych. W ofercie działalności znajdą się szeroki zakres usług, w tym gładzie, kafelkowanie, tapetowanie, prace murarskie oraz montaż paneli podłogowych i trawertyn. Usługi skierowane będą przede wszystkim do osób fizycznym oraz do podmiotów gospodarczych stanowiących 10% odbiorców oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • rodzaj planowanej działalności gospodarczej według Polskiej Klasyfikacji Działalności,
 • posiadane predyspozycje do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu,
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy i promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków w ramach dofinansowania, jakie zostaną poniesione w okresie maksymalnie do 2 miesięcy po podjęciu działalności gospodarczej,
 • przewidywane efekty ekonomiczne,
 • analiza SWOT,
 • podsumowanie.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Przeworsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: