Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI SPRZĄTAJĄCE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI SPRZĄTAJĄCE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Usługi sprzątające zyskują na popularności. Obecnie więcej pracujemy i posiadamy mniej czasu na codzienne obowiązki takie jak np. sprzątanie. Wiele firm wynajmuje lokale biurowe, które mogą być ciężkie w utrzymaniu porządku. W tym celu warto skorzystać z usług sprzątających. Mamy wtedy pewność, że usługa będzie wykonana profesjonalnie, a my będziemy mieli czas na swoje inne obowiązki.


Jeżeli zajmujesz się usługami sprzątającymi, możesz starać się o odpowiednie dofinansowanie na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. Jednym z dokumentów, które ułatwiają procedurę jest biznesplan. Brak doświadczenia w pisaniu biznesplanu nie jest przeszkodą, gdyż możesz skorzystać z gotowego wzoru biznesplanu. Gotowy wzór spełnia wszelkie wymagania Urzędu Pracy dotyczące otrzymania dofinansowania.

Co zawiera biznesplan:

Gotowy wzór biznesplanu zawiera dokumenty takie jak m.in.: analizę konkurencji, prognozowany rachunek wyników czy program działania. Skorzystanie z gotowego biznesplanu i wniosków ułatwi Ci kompletowanie odpowiednich dokumentów przy aplikacji. Skompletowane dokumenty spełniają wymogi Urzędu Pracy, a ty musisz tylko je uzupełnić i złożyć w odpowiednim Urzędzie.

Firma opiana w biznesplanie będzie zajmowała się kompleksowym sprzątaniem zarówno domów, jak i mieszkań oraz biurowych pomieszczeń. W ofercie działalności znajdzie się czyszczenie wykładzin, dywanów, a także tapicerki samochodowej i meblowej. Do wykonywania wszystkich prac będą wykorzystywane profesjonalne środki chemiczne oraz specjalistyczne maszyny czyszczące. Oferta skierowana będzie nie tylko do osób prywatnych, ale również do różnego rodzaju instytucji. Usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane dotyczące wnioskodawcy,
 • proponowana forma zabezpieczenia,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • informacje o przedsiębiorcy,
 • analiza finansowa planowanego przedsięwzięcia,
 • prognozowany rachunek wyników,
 • uzasadnienie,
 • analiza marketingowa planowanego przedsięwzięcia,
 • analiza reklamy, promocji,
 • program działania,
 • analiza konkurencji,
 • analiza mocnych i słabych stron planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • harmonogram wydatków i szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania działalności gospodarczej,
 • formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zawierciu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: