6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> NAPRAWA RENOWACJA OBUWIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
NAPRAWA RENOWACJA OBUWIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
Przeznaczenie: URZĄD PRACY
Zawartość: WNIOSEK (10 STRON, OK. 2800 ZNAKÓW)
PKD główne:
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Chcesz zajmować się  naprawą i renowacją obuwia? Nasz wniosek pomoże Ci w wypełnianiu dokumentacji na rozpoczęcie własnej działalności. Oferujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach.

Informacje na temat biznesplanu:

NAPRAWA/ RENOWACJA OBUWIA

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan NAPRAWA/ RENOWACJA OBUWIA, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
  • WNIOSEK (10 STRON, OK. 2800 ZNAKÓW)
  • Dokumenty zawierają:
    1. WNIOSEK
    I. KWOTA WNIOSKOWANYCH ŚRODKÓWII. CHARAKTERYSTYKA WNIOSKODAWCYIII. CHARAKTERYSTYKA PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIAOpis planowanej działalności gospodarczejPrzewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalnościKalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, źródła ich finansowania oraz szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowaniaIV. ZABEZPIECZENIEWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

    Zobacz także inne biznesplany: