Gotowy, przykładowy biznesplan: SPRZĄTANIE NIERUCHOMOŚCI I SAMOCHODÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SPRZĄTANIE NIERUCHOMOŚCI I SAMOCHODÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Usługi sprzątające zyskują na popularności, ponieważ coraz więcej osób przywiązuje wagę do tego, jak wygląda ich mieszkanie. Często użytkownicy nieruchomości czy samochodów mają problemy z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, dlatego decydują się na zlecenie wyczyszczenia danej powierzchni profesjonalnej firmie zajmującej się sprzątaniem.


Jeśli chcesz otworzyć firmę świadczącą usługi sprzątania nieruchomości i samochodów, to z pomocą przygotowanego biznesplanu skompletujesz własną dokumentację aplikacyjną o dotację na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Decydując się na gotowy biznesplan, otrzymujesz szczegółowo przygotowane dokumenty, które usprawnią pracę w Twojej firmie i umożliwią otrzymanie dofinansowania. W ramach pakietu otrzymasz m.in. opis podjętych działań na rzecz realizacji zamierzonej działalności, opis konkurencji i analizę finansową przedsięwzięcia.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmować się sprzątaniem budynków oraz obiektów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Oferta działalności będzie obejmowała sprzątanie niewielkich hal produkcyjnych, powierzchni biurowych oraz prywatnych posesji i domów, a także pranie tapicerek samochodowych, w tym ciężarówek, wanów oraz osobowych samochodów.

Z usług sprzątania nieruchomości, jak i samochodów będą mogły skorzystać osoby prywatne, jak również różnego rodzaju firmy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane osobowe bezrobotnego, absolwenta CIS lub KIS,
 • wniosek o przyznanie środków,
 • opis planowanej działalności,
 • przedstawienie przedsiębiorcy,
 • opis podjętych działań na rzecz realizacji zamierzonej działalności,
 • lokalizacja i jej wpływ na rozwój firmy,
 • charakterystyka produktu/usługi z uwzględnieniem jego popytu na rynku, strategii cenowej oraz opis całości czynności związanych z wykonaniem usługi, forma rozliczenia podatku dochodowego z urzędem skarbowym,
 • przewidywana grupa odbiorców produktu/usługi,
 • opis konkurencji,
 • opis dostawców, kontrahentów,
 • działania marketingowe,
 • plan rozwoju firmy,
 • analiza finansowa przedsięwzięcia,
 • prognozowany rachunek wyników,
 • kalkulacja całości kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wkładu własnego.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Cieszynie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: