Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNA MYJNIA PAROWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNA MYJNIA PAROWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 33.12.Z - Naprawa i konserwacja maszyn,
45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli,
45.40.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich,
81.22.Z - Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych,
81.29.Z - Pozostałe sprzątanie,
96.01.Z - Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Mobilna myjnia parowa jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych myjni. Ze względu na jej ekologiczny charakter i wysoką skuteczność jest to rozwiązanie z którego chętnie korzystają firmy oraz osoby prywatne. Takie usługi można świadczyć dojeżdżając do klientów, co sprawia, że stają się coraz bardziej popularne.


Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność i planujesz prowadzić mobilną myjnie parową, gotowy biznesplan, który Ci oferujemy, pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne o środki na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Jeżeli cenisz swój czas, sięgnij po gotowe rozwiązanie. W dokumentacji przygotowanej w ramach pakietu znajdziesz m.in. profesjonalny opis planowanego przedsięwzięcia, plan działań marketingowych i analizę SWOT.

Do zadań firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie należało prowadzenie mobilnej myjni parowej oraz świadczenie usług myjni samochodowej i autodetailingu. Oferta zawierać będzie usługi związane z myciem samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników, naczep i cystern oraz silosów po materiałach sypkich.

W ofercie znajdzie się również pranie dywanów, tapicerek, mycie kostki brukowej, ogrodzeń, fontann, a także pomników, nagrobków oraz czyszczenie elewacji budynków. Usługi działalności będą również wykorzystywane w przemyśle gastronomicznym, ponieważ mobilna myjnia parowa będzie także usuwać tłuste substancje oraz dezynfekujące urządzenia stosowane do produkcji jedzenia.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży (rodzaju planowanej działalności gospodarczej),
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia firmy,
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rodzaje stanowisk pracy, liczba pracowników i rodzaj umowy,
 • charakterystyka potencjalnych klientów (odbiorców produktów/towarów/usług), główne grupy klientów, uzasadnienie popytu,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia (analiza SWOT),
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania,
 • załącznik 1 - kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, oraz źródła ich finansowania,
 • załącznik 2 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • załącznik 3 - uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszego wniosku o dofinansowanie,
 • załącznik 4 - przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali pierwszego i drugiego roku prowadzenia działalności gospodarczej),
 • oświadczenia wnioskodawcy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: