Gotowy, przykładowy biznesplan: WARSZTAT SAMOCHODOWY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WARSZTAT SAMOCHODOWY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Większość społeczeństwa polskiego posiada samochodu na własny użytek. Niestety niewiele osób może sobie pozwolić na zakup nowego samochodu z salonu. Większośc samochodów jest z rynku wtórnego, co za tym idzie średni wiek samochodów w Polsce jest wysoki, a starsze samochody nie są obsługiwane przez autoryzowane salony i potrzebują często fachowej pomocy. Dlatego też, ciągle potrzebujemy wysoce wykwalifikowanych mechaników i dobrych warsztatów samochodowych.


Jeżeli zajmujesz się naprawianiem samochodów, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na rozpoczęcie własnego warsztatu samochodowego. Skorzystanie z gotowego wzoru biznesplanu zwiększy twoje szanse na dofinansowanie z urzędu pracy. Udostępniony przez nas wniosek spełnia wymogi dotyczące uzyskania dofinansowania.

Co zawiera nasz biznesplan:

Nasz biznesplan zawiera takie dokumenty jak: kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania, Szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania, zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się usługami w zakresie kompleksowej mechaniki samochodowej. Firma będzie się zajmowała konserwacją i naprawą pojazdów samochodowych z wyłączeniem motocykli.W usługi wchodzi naprawa skrzyni biegów, wymiana zawieszeniem czy naprawa skrzyń biegów.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy
  • opis projektowanego przedsięwzięcia;
  • ocena rynku i konkurencji
  • analiza finansowa
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności.
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: