6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> WARSZTAT SAMOCHODOWY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WARSZTAT SAMOCHODOWY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: URZĄD PRACY
Zawartość: WNIOSEK (14 strony, ok  3 600 wyrazów)
PKD główne: 45.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz otwarcie warsztatu samochodowego? Ten  wniosek  pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Gliwicach.

Informacje na temat biznesplanu:

WARSZTAT SAMOCHODOWY

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE WARSZTATU SAMOCHODOWEGO,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny warsztat samochdowy. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gliwicach.Dokumentacja dotyczy działalności zajmującej się świadczeniem  usług mechanicznych. Jest to warsztat samochodowy. Usługi będą wykonywane na miejscu w warsztacie, część usług wykonywana u klienta.  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (14 strony, ok  3 600 wyrazów)  Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
- dodatkowe  informacje  o  wnioskodawcy- opis   projektowanego  przedsięwzięcia;- ocena   rynku  i   konkurencji- analiza   finansowa- planowane  przychody  i  koszty  w  skali  miesiąca  i  roku.- specyfikacja wydatków  niezbędnych  do  uruchomienia  działalności.-charakterystyka stosunków wnioskodawcy   z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa- informacja na temat majątku osobistego  wnioskodawcy- proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej   WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.  

Zobacz także inne biznesplany: