6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: WARSZTAT SAMOCHODOWY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WARSZTAT SAMOCHODOWY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 45.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Większość społeczeństwa polskiego posiada samochodu na własny użytek. Niestety niewiele osób może sobie pozwolić na zakup nowego samochodu z salonu. Większośc samochodów jest z rynku wtórnego, co za tym idzie średni wiek samochodów w Polsce jest wysoki, a starsze samochody nie są obsługiwane przez autoryzowane salony i potrzebują często fachowej pomocy. Dlatego też, ciągle potrzebujemy wysoce wykwalifikowanych mechaników i dobrych warsztatów samochodowych.


Jeżeli zajmujesz się naprawianiem samochodów, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na rozpoczęcie własnego warsztatu samochodowego. Skorzystanie z gotowego wzoru biznesplanu zwiększy twoje szanse na dofinansowanie z urzędu pracy. Udostępniony przez nas wniosek spełnia wymogi dotyczące uzyskania dofinansowania.

Co zawiera nasz biznesplan:

Nasz biznesplan zawiera takie dokumenty jak: kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania, Szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania, zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się usługami w zakresie kompleksowej mechaniki samochodowej. Firma będzie się zajmowała konserwacją i naprawą pojazdów samochodowych z wyłączeniem motocykli.W usługi wchodzi naprawa skrzyni biegów, wymiana zawieszeniem czy naprawa skrzyń biegów.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy
  • opis projektowanego przedsięwzięcia;
  • ocena rynku i konkurencji
  • analiza finansowa
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności.
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: