6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING

Gotowy, przykładowy biznesplan:
KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 45.20.Z, 45.32.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Bardzo duża część polskiego społeczeństwa posiada samochody na własność. Znajdziemy pośród nich samochody nowe i używane, jednakże większość użytkowników stara się dbać o samochody jak tylko się da. Jest to nasze narzędzie komunikacji i nasza wizytówka. Decydujemy się na usługi firm oferujących kosmetykę i autodetailing. Usługi wykonane w tym zakresie wykonane niefachowo mogą nawet zniszczyć nasze samochody, dlatego tak ważne jest, aby powierzyć te zadania zaufanej i profesjonalnej firmie.


Jeżeli chciałbyś założyć swoją firmę zajmującą się autodetailingiem i kosmetyką samochodową, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na start swojej własnej działalności gospodarczej. W celu uzyskania dotacji, warto jest napisać swój biznesplan. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu takiego biznesplanu, możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, co zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnej dotacji.

Gotowy biznesplan zawiera między innymi takie dokumenty jak: charakterystykę rynku, analizę SWOT, rodzaj planowanej działalności gospodarczej czy usługi doradztwa i szkolenia. Korzystając z naszych udostępnionych dokumentów zwiększasz swoje szanse na uzyskanie dofinansowania potrzebnego na start swojej własnej działalności gospodarczej.

Firma będzie zajmowała się szeroko pojętą stacjonarną i mobilna kosmetyką samochodową. Oferowane usługi serwisowe będą polegały na polerowaniu lamp i karoserii, nakładaniu powłok i wosków zabezpieczających na lakier, przygotowaniu aut do sprzedaży. Usługi będą przeznaczone dla posiadaczy szerokiej gamy pojazdów mechanicznych: samochodów osobowych i dostawczych, busów, kampingów.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Informacje o wnioskodawcy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia.
 • Uzasadnienie rozpoczęcia planowanego przedsięwzięcia, opis profilu i zakresu działalności firmy, w tym opis produktów/ usług/towarów jakie będą oferowane na rynku oraz plany zatrudnienia pracowników
 • Potencjalni klienci planowanej działalności gospodarczej
 • Analiza rynku na którym firma zamierza działać
 • Miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza przyszłych dostawców
 • Opis działań podjętych w celu realizacji przedsięwzięcia
 • Atuty firmy
 • Analiza SWOT
 • Wskazanie potencjalnych ryzyk
 • Przewidywane przychody za okres pierwszych 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej- analiza finansowa przychodów i kosztów planowanej działalności za 12 miesięcy.
 • Próg rentowności

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zabrzu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: