Gotowy, przykładowy biznesplan: KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING

Gotowy, przykładowy biznesplan:
KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli,
45.32.Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Bardzo duża część polskiego społeczeństwa posiada samochody na własność. Znajdziemy pośród nich samochody nowe i używane, jednakże większość użytkowników stara się dbać o samochody jak tylko się da. Jest to nasze narzędzie komunikacji i nasza wizytówka. Decydujemy się na usługi firm oferujących kosmetykę i autodetailing. Usługi wykonane w tym zakresie wykonane niefachowo mogą nawet zniszczyć nasze samochody, dlatego tak ważne jest, aby powierzyć te zadania zaufanej i profesjonalnej firmie.


Jeżeli chciałbyś założyć swoją firmę zajmującą się autodetailingiem i kosmetyką samochodową, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na start swojej własnej działalności gospodarczej. W celu uzyskania dotacji, warto jest napisać swój biznesplan. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu takiego biznesplanu, możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, co zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnej dotacji.

Gotowy biznesplan zawiera między innymi takie dokumenty jak: charakterystykę rynku, analizę SWOT, rodzaj planowanej działalności gospodarczej czy usługi doradztwa i szkolenia. Korzystając z naszych udostępnionych dokumentów zwiększasz swoje szanse na uzyskanie dofinansowania potrzebnego na start swojej własnej działalności gospodarczej.

Firma będzie zajmowała się szeroko pojętą stacjonarną i mobilna kosmetyką samochodową. Oferowane usługi serwisowe będą polegały na polerowaniu lamp i karoserii, nakładaniu powłok i wosków zabezpieczających na lakier, przygotowaniu aut do sprzedaży. Usługi będą przeznaczone dla posiadaczy szerokiej gamy pojazdów mechanicznych: samochodów osobowych i dostawczych, busów, kampingów.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Informacje o wnioskodawcy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia.
 • Uzasadnienie rozpoczęcia planowanego przedsięwzięcia, opis profilu i zakresu działalności firmy, w tym opis produktów/ usług/towarów jakie będą oferowane na rynku oraz plany zatrudnienia pracowników
 • Potencjalni klienci planowanej działalności gospodarczej
 • Analiza rynku na którym firma zamierza działać
 • Miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza przyszłych dostawców
 • Opis działań podjętych w celu realizacji przedsięwzięcia
 • Atuty firmy
 • Analiza SWOT
 • Wskazanie potencjalnych ryzyk
 • Przewidywane przychody za okres pierwszych 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej- analiza finansowa przychodów i kosztów planowanej działalności za 12 miesięcy.
 • Próg rentowności

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zabrzu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: