6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING

Gotowy, przykładowy biznesplan:
KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie:  URZĄD PRACY
Zawartość: Wniosek (18 stron, ok   4950 wyrazów)
PKD główne: 45.20.Z, 45.32.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Chcesz zajmować się kosmetyką samochodową? Nasz wniosek pomoże Ci w wypełnianiu dokumentacji na rozpoczęcie własnej działalności. Oferujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Częstochowie.

Informacje na temat biznesplanu:

KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZENIE USŁUG KOSMETYKI SAMOCHODOWEJ, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą zajmować się kosmetyką samochodową- tzw. autodetailingiem.  Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Częstochowie.Planowana działalność będzie polegała na prowadzeniu firmy zajmującej się szeroko pojętą stacjonarną i mobilną kosmetyką samochodową. Planowana działalność będzie polegała na świadczeniu usług związanych z auto detailingiem zewnętrznym, myciem samochodów oraz pielęgnacją pojazdów samochodowych. Działalność będzie prowadzona na terenie powiatu Częstochowa oraz okolic. Firma będzie otwarta w godzinach 7.00 – 17.00 (od poniedziałku do piątku), oraz w godzinach 9.00 – 13.00 (w soboty i niedziele). Będzie również istniała możliwość obsługi klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu. Oferowane usługi serwisowe będą polegały na:  polerowaniu lamp i karoserii, nakładaniu powłok i wosków zabezpieczających na lakier, przygotowaniu aut do sprzedaży. Usługi będą przeznaczone dla posiadaczy szerokiej gamy pojazdów mechanicznych: samochodów osobowych i dostawczych, busów, kempingów. Będą także świadczone usługi prania tapicerek. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (18 stron, ok   4950 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia.
 • Uzasadnienie rozpoczęcia planowanego przedsięwzięcia, opis profilu i zakresu działalności firmy, w tym opis produktów/ usług/towarów jakie będą oferowane na rynku oraz plany zatrudnienia pracowników
 • Potencjalni klienci planowanej działalności gospodarczej
 • Analiza rynku na którym firma zamierza działać
 • Miejsca i źródła zaopatrzenia – analiza przyszłych dostawców
 • Opis działań podjętych w celu realizacji przedsięwzięcia
 • Atuty firmy
 • Analiza SWOT
 • Wskazanie potencjalnych ryzyk
 • Przewidywane przychody za okres pierwszych 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej- analiza finansowa przychodów i kosztów planowanej działalności za 12 miesięcy.
 • Próg rentowności
 •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

  Zobacz także inne biznesplany:

  Nasze poradniki:

  Przydatne linki: