6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: RESTAURACJA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
RESTAURACJA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 56.10.A
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Branża usług gastronomicznych jest niezwykle wymagająca, ale jednocześnie daje dużo satysfakcji. Mieszkańcy małych i dużych miast poszukują lokali nie tylko z dobrymi i zdrowymi posiłkami, ale również zlokalizowanych w łatwo dostępnych miejscach.


Chcesz otworzyć restaurację, która będzie przyciągała grono klientów? Z pomocą gotowego biznesplanu sporządzisz własną dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu, który przygotowaliśmy dla Ciebie, otrzymasz szczegółowo sporządzoną dokumentację. Pomoże Ci ona zarówno w uzyskaniu dotacji, jak udoskonaleniu strategii rozwojowej firmy. W jej skład wchodzi m.in. profesjonalna analiza finansowa, harmonogram zakupów w ramach uzyskanych środków z Urzędu Pracy oraz ocena rynku i konkurencji.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie świadczyła usługi gastronomiczne. Potencjalni klienci lokalu będą mieli możliwość skosztowania domowych dań przygotowanych przez restaurację z dbałością o ich jakość. Restauracja będzie działała w centrum miasta, przy głównej ulicy, dzięki czemu zyska jeszcze większe grono odbiorców.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków Urzędu Pracy,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca/roku.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: