Gotowy, przykładowy biznesplan: RESTAURACJA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
RESTAURACJA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Branża usług gastronomicznych jest niezwykle wymagająca, ale jednocześnie daje dużo satysfakcji. Mieszkańcy małych i dużych miast poszukują lokali nie tylko z dobrymi i zdrowymi posiłkami, ale również zlokalizowanych w łatwo dostępnych miejscach.


Chcesz otworzyć restaurację, która będzie przyciągała grono klientów? Z pomocą gotowego biznesplanu sporządzisz własną dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu, który przygotowaliśmy dla Ciebie, otrzymasz szczegółowo sporządzoną dokumentację. Pomoże Ci ona zarówno w uzyskaniu dotacji, jak udoskonaleniu strategii rozwojowej firmy. W jej skład wchodzi m.in. profesjonalna analiza finansowa, harmonogram zakupów w ramach uzyskanych środków z Urzędu Pracy oraz ocena rynku i konkurencji.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie świadczyła usługi gastronomiczne. Potencjalni klienci lokalu będą mieli możliwość skosztowania domowych dań przygotowanych przez restaurację z dbałością o ich jakość. Restauracja będzie działała w centrum miasta, przy głównej ulicy, dzięki czemu zyska jeszcze większe grono odbiorców.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków Urzędu Pracy,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca/roku.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: