6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Jak zarabiać przez internet jako freelancer

Jak zarabiać przez internet jako freelancer
Cena: 99.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Biznes i marketing
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Chciałbyś móc pracować bez żadnych ograniczeń z każdego miejsca na świecie? Weź udział w szkoleniu i zacznij pracować jako freelancer.

Poziom podstawowy, 39 wykładów, 7 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą samodzielnie utorować sobie ścieżkę rozwoju. Stacjonarna praca na etacie może być nużąca, dlatego wiele osób decyduje się na jej całkowite porzucenie. Praca freelancera może mieć także charakter dorabiania - o tym, ile zarobisz, decydujesz tylko Ty. Z tego względu jest to zajęcie, którego niewątpliwie warto się podjąć.

Przed Tobą 39 wykładów, które łącznie trwają ok. 5,5 godziny. Jest to wystarczająca ilość czasu, aby móc zacząć zarabiać przez internet. Dostęp do kursu jest nielimitowany, w związku z czym na pewno nie pominiesz żadnego istotnego fragmentu. Oprócz tego masz możliwość odbywania kursu za pośrednictwem urządzenia mobilnego.

Czego nauczysz się z kursu?

Nasze szkolenie z zarabiania przez internet jako freelancer to 8 modułów, które kompleksowo przygotowują do podejmowania takiej aktywności w sieci.

Program kursu jest następujący:

 • co powinieneś wiedzieć o pracy przez internet,
 • jak znaleźć pracę online,
 • ile można zarabiać online,
 • jak się rozliczać,
 • praca zdalna - na co zwrócić uwagę,
 • rozmowy ze znanymi freelancerami,
 • zarabianie na sklepie internetowym,
 • inne sposoby zarabiania w internecie.

Na początku szczegółowo omówimy zagadnienia związane z charakterystyką pracy przez internet oraz odpowiedniego przygotowania do tego typu działalności. Pokażemy Ci także różne sposoby na zarabianie pieniędzy - wszystko zależy od tego, jakie masz umiejętności i co lubisz robić. Grafika, strony internetowe, pozycjonowanie, copywriting… to tylko przykłady szerokiego spektrum możliwości, które są w Twoim zasięgu.

Internet ma ogromny potencjał - to tam jesteś w stanie pozyskać o wiele większą ilość klientów niż w przypadku oferty “stacjonarnej”. Podczas kursu pokażemy Ci jak odnaleźć swoją niszę i zaoferować jej dokładnie to, czego potrzebuje. Przedstawimy Ci również narzędzie pozyskiwania klientów, jakim jest giełda zleceń. Sam zobaczysz, jakie to proste!

Dowiesz się nie tylko o tym, jak zarabiać, ale także na co uważać, aby nie zostać oszukanym. Nauczysz się prawidłowego rozliczania za tego typu usługi, analizując plusy i minusy konkretnych rodzajów zawieranych umów. Dodatkowo w ramach kursu będziesz miał okazję posłuchać wywiadów z osobami, które zarabianiem w internecie zajmują się od wielu lat.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie pozwoli Ci na otwarcie sobie wielu możliwości związanych z zarabianiem przez internet. Duża dawka wiedzy jest bardzo potrzebna przy tego typu przedsięwzięciach.

Oto kilka korzyści, które na Ciebie czekają:

 • poznasz najlepsze sposoby zarabiania przez internet,
 • nauczysz się szukać zleceń i pozyskiwać klientów,
 • dowiesz się, jaki sposób rozliczania jest dla Ciebie najbardziej korzystny.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: