6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Photoshop - 3D i animacja

Kurs Photoshop - 3D i animacja
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
5.0

Informacje na temat kursu:

Photoshop to nie tylko program służący fotomontażowi czy grafice rastrowej 2D. Sprawdź sam i przekonaj się, jakie niesamowite rzeczy jesteś w stanie osiągnąć za pomocą tego programu.

Poziom średniozaawansowany, 115 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeżeli chciałbyś nauczyć się tworzyć zachwycające animacje i obrazy 3D, ten kurs jest dedykowany specjalnie dla Ciebie. Jedyne, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, to umiejętność podstawowej obsługi programu Adobe Photoshop, na którym będziemy się opierać podczas tego szkolenia.

Kurs zawiera aż 115 wykładów, które trwają łącznie ok. 9 godzin. Prowadzący wyjaśnia w nim bardzo szczegółowo, w jaki sposób dochodzić do pewnych i skutecznych rozwiązań. Wiedza jest podana w sposób przejrzysty i uporządkowany, a nielimitowany dostęp na Twoim osobistym koncie sprawia, że w każdej chwili możesz powrócić do treści.

Dużą korzyść stanowi także możliwość odtwarzania filmów wideo z kursem za pośrednictwem urządzeń mobilnych - dzięki temu możesz uczyć się kiedy tylko masz na to ochotę z każdego miejsca na świecie.

Czego nauczysz się z kursu?

Szkolenie składa się z 17 modułów, które stopniowo przeprowadzają przez zagadnienia związane z tematem kursu. Składają się na nie następujące elementy:

 • wizualizacja produktu,
 • wytłaczany tekst,
 • tekst na zdjęciu,
 • mapy wysokości,
 • mapy wysokości - praktyczny projekt.

Na kursie nauczymy Cię tworzenia prostych wizualizacji produktu. Przedstawimy podstawowe techniki, niezbędne do działań na grafice 3D. Dowiesz się w jaki sposób tworzyć proste bryły, dodawać tekstury, oświetlenie oraz renderować gotowe sceny. Zobaczysz jak wykonywać atrakcyjne kompozycje z tekstem oraz wykorzystywać zestaw narzędzi przydatnych do pracy w programie nad kolejnymi projektami.

Oprócz kwestii związanych z obsługą funkcji programu, poznasz tajniki teorii koloru, dzięki czemu nauczysz się tak dobierać kolor, aby współgrał z tłem, a także odpowiedniej aplikacji oświetlenia. Stworzymy razem abstrakcyjny obiekt, który zostanie połączony z fotografią w taki sposób, aby wyglądał jak najbardziej realistycznie.

Jednym z mniej znanych narzędzi, którymi można posługiwać się w Photoshopie jest możliwość malowania modeli. Zastosowanie tej możliwości jest szerokie. Pokażemy Ci jak wygląda malowanie przykładowego modelu oraz w jak można go wykorzystać w późniejszym czasie do przygotowania unikalnej kompozycji. Dowiesz się również na czym polega cinemagraph, czyli technika, która łączy obraz ruchomy z nieruchomym i jak osiągnąć taki efekt.

Zwieńczeniem nauki podczas kursu będzie wykonanie krok po kroku efektownego projektu, który wymaga zastosowania wielu narzędzi, z którymi już się spotkałeś w trakcie odbywania szkolenia. Będzie to animacja ruchu kamery. Może być ona potrzebna w przypadku tworzenia czołówek lub animowanych napisów. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć, jak wiele możliwości daje połączenie obrazu w formie 3D z animacją.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie daje Ci całą gamę umiejętności, które pozwalają na swobodne korzystanie ze wszystkich narzędzi programu Adobe Photoshop. Jak się okazuje, ten program ma o wiele więcej możliwości niż mogłoby się wydawać. Z nami nauczysz się m.in.:

 • wygenerować prostą bryłę, nadać jej tekstury, dodać kamery, oświetlenie itp.,
 • dodawać głębię/wytłoczenie do tekstu oraz kształtów,
 • importować modele wykonane w innych programach,
 • eksportować modele do innych programów (np. jako OBJ albo Collada),
 • edytować materiały (tekstury, odblaski, nierówności itp.),
 • renderować gotowe sceny,
 • tworzyć animacje 3D,
 • łączyć płaskie obrazy z obiektami 3D,
 • edytować wyrenderowane sceny za pomocą bogatego zestawu narzędzi.

Zobacz także inne kursy:

Fundamenty i teoria fotografii
Cena: 99.00 zł
4.9

Fundamenty i teoria fotografii

Kurs Fotografia produktowa
Cena: 159.00 zł
4.9

Kurs Fotografia produktowa

Kurs Fotografia krajobrazu
Cena: 89.00 zł
4.9

Kurs Fotografia krajobrazu

Przydatne linki: