6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Pinnacle - praktyczne projekty

Kurs Pinnacle - praktyczne projekty
Cena: 69.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Fotografia i wideo
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Jeżeli zajmujesz się montażem wideo lub zainteresowałeś się tworzeniem własnych filmów, nasz kurs może Cię zainteresować. Nauczysz się jak wykorzystać proste narzędzie jakie oferuje program i stworzysz niesamowite efekty specjalne.

Poziom średniozaawansowany, 46 wykładów.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników, którzy orientują się w użytkowaniu programu ale chcieliby zwiększyć swoje kwalifikacje i umiejętności. Jeżeli chcesz poznać praktyczne wykorzystanie narzędzi w profesjonalnym montażu ten kurs jest dla Ciebie.

Jeżeli chcesz się nauczyć:

 • Nowych technik pracy
 • Praktycznych projektów
 • Zaawansowanych efektów
 • Pracy z 3D

W takim przypadku ten kurs jest dla Ciebie.

Czego nauczysz się z kursu?

Z kursu przede wszystkim się dowiesz jak wykorzystać narzędzia jakie oferuje program Pinnacle. Wraz ze znajomością narzędzi będziesz mógł tworzyć niesamowity efekty. Szkolenie wyjaśni Ci krok po kroku przydatne techniki pracy, które pozwolą Ci na maksymalne wykorzystanie programu. Po ukończeniu kursu, będziesz mógł stworzyć swoje pierwsze profesjonalne projekty wykorzystując nabytą wiedzę.

Przy tworzeniu filmów bardzo ważne są efekty specjalne i estetyka filmów. Szkolenie opisuje cały proces robienia profesjonalnych efektów filmowych. Na samym początku przybliżona Ci zostanie technika koloryzacji, dzięki którym będziesz mógł stworzyć efekt kreskówki, “old movie” i film czarno-biały. Następnie poznasz użycie migawki, będziesz umiał stworzyć efekt ducha, efekt slow motion oraz mirror.

Praca z kursem zapozna Cię z ważnymi zagadnieniami takimi jak kluczowanie,stereoskopia czy lens flare. Nareszcie nauczysz się jak animować wybrane elementy przy wykorzystaniu technologii 3D. Wskazówki lektora naprowadza Cię na dobrą ścieżkę w użytkowaniu programu i unikniesz najczęściej popełnianych błędów. Kurs sprawi, że praca z programem będzie nareszcie przyjemna i bardzo łatwa!

Kurs składa się z 46 wykładów, w postaci filmów instruktażowych. Filmy instruktażowe pozwolą Ci na powrót to zagadnień, które są dla Ciebie niezrozumiałe. Wszystkie filmy zawierają komentarz lektora, który zawiera wyjaśnienia wszystkich kwestii w przejrzysty sposób. Będziesz oglądał filmy i powtarzał czynności ukazane na ekranie. Będziesz w stanie wykonać wszystkie czynności po pewnym czasie wykonać samodzielnie. Będziesz miał dostęp do praktycznej i sprawdzonej wiedzy w każdym momencie. W kursie będziesz pracował na programie Pinnacle Studio 17 Ultimate w polskiej wersji językowej, jednakże będziesz mógł swoją wiedzę wykorzystać do pracy z wersjami 17.5 oraz 18.

Program nauczania zawiera takie wykłady m.in.:

 • Koloryzacja
 • Efekt Ducha
 • Kluczowanie
 • Projekt ziemia
 • Projekt Mirror
 • Projekt Lightsaber
 • Slow Motion
 • Projekt przejście
 • Zastosowanie 3D

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Dzięki temu szkoleniu zaczniesz robić fantastyczne projekty. Poznasz obsługę programu i poznasz ciekawe techniki pracy, które zwiększą twoje umiejętności. Wykorzystasz program w pełni i stworzysz profesjonalne efekty. Efekty, które zastosujesz w swoich filmach będa znane z dużego ekranu. Twoje filmy będa profesjonalne i efektywne.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Photoshop - 3D i animacja
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs Photoshop - 3D i animacja

Kurs Fotografia krajobrazu
Cena: 89.00 zł
4.9

Kurs Fotografia krajobrazu

Fotomontaż w Photoshopie
Cena: 99.00 zł
5.0

Fotomontaż w Photoshopie

Przydatne linki: