6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Access 2013 od podstaw

Kurs Access 2013 od podstaw
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: IT i oprogramowanie
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Program Access jest często omijany przez użytkowników pośród programów pakietów office. Niesłusznie, gdyż daje nam on niezwykłe możliwości do tworzenia baz danych. Potrzebna Ci jest znajomość Accessa w szkole, firmie lub domu? Doskonale trafiłeś, z naszym kursem opanujesz wszystkie potrzebne narzędzia programu wyjaśnione w jak najprostszy możliwy sposób.

Poziom podstawowy, 39 wykładów, 5 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany dla wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z programem Access 2013 a chcą się nauczyć jego obsługi, gdyż potrzebna im jest w pracy, szkole czy dla własnego samorozwoju. Z naszym kursem poznasz możliwości programu zupełnie od zera. Jeśli jednak posiadasz podstawową wiedzę na temat użytkowania programu Access 2013, nasz kurs jest dalej dobrym wyborem gdyż będzie to doskonała okazja na podsumowanie posiadanej wiedzy i poznania technik i narzędzi, których jeszcze nie znasz.

Czego nauczę się z tym kursem?

Nasz kurs dosłownie pozwoli Ci na opanowanie programu Access 2013 w jeden wieczór. Potrzebujesz jedynie 3 godziny, aby poruszać się bezproblemowo po programie i wykorzystać jego nieograniczone możliwości. Twoja wiedza będzie wystarczająca, aby korzystać z programu bez pomocy. Całą wiedzę będziesz mógł wykorzystać w praktyce, nie ważne czym się zajmujesz na co dzień. Kurs da Ci mocne podstawy, które będziesz mógł rozwijać w dowolnie wybranym kierunku.

Co znajduje się w kursie?

W oferowanym szkoleniu znajdziesz prawie 40 wykładów w formie filmów instruktażowych z profesjonalnym komentarzem i wytłumaczeniem zagadnień. Zostały tam wyjaśnione wszystkie najważniejsze narzędzie programu, bez których nie wykorzystasz całego potencjału programu. Kurs rozpoczyna się od omówienia podstawowych zagadnień takich jak omówienie elementów interfejsu i jak stworzyć swoją bazę danych. Po opanowaniu zagadnień związanych z interfejsem i tworzeniem bazy danych, możemy przejść do jednego z najważniejszych zagadnień czyli tematem narzędzi do tworzenia tabel. Co więcej poznasz też narzędzie do filtrowania, wyszukiwania rekordów i sortowania. Bardzo ważnym tematem również poruszanym w kursie to relacyjne bazy danych. Bez wiedzy o użytkowaniu relacyjnych baz danych, nie będziemy w stanie wykorzystać wyjątkowego potencjału programu jakim jest Access 2013. Kolejne rozdziały wyjaśnią również użycie i tworzenie kwerend, jak wprowadzić potrzebne dane za pomocą formularzy i jak wygenerować raport. Koniec szkolenia wyjaśni między innymi jaki możesz eksportować dane z Programu Access do programu Excel, jak dodać wykres aby uatrakcyjnić swój plik, jak stworzyc makra i wiele więcej. Opanujesz tworzenie kwerend, nie będziesz już tracił czasu na wyszukiwanie potrzebnych informacje. Nareszcie stworzysz efektywne kwerendy. aby szukać, przetwarzać, dodać lub obliczyć dowolne dane z bazy.

Podsumowując nauczysz się tworzyć tabele w których możesz przechować i zorganizować dane dowolnego typu. Co więcej, ułatwisz sobie edycję i przeglądanie tabel gdyż będziesz potrafił tworzyć dobre formularze. Obsługa twojej bazy danych będzie łatwa nawet dla użytkowników, którzy są na początkującym poziomie.

Forma kursu w postaci filmów instruktażowych pozwala na powrót do zagadnień, które nie były dla CIebie jasne i chciałbyś je powtórzyć i przypomnieć. Przyspieszysz i usprawnisz swoją pracę, bo będziesz wiedział jakie użyć rozwiązanie.

Program nauczania składa się z wykładów takich jak:

  • Wprowadzenie do programu Access
  • Praca z tabelami
  • Organizowanie rekordów
  • Relacyjne bazy danych
  • Kwerendy
  • Formularze
  • Raporty
  • Różne

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Szkolenie zagwarantuje Ci podstawową wiedzę na temat Access 2013. Będziesz mógł bez problemu wprowadzić swoja bazę danych, poznasz najważniejsze techniki i poznasz nowe rozwiązania problemów jakie możesz napotkać podczas użytkowania programu. Całą wiedzę będziesz mógł użyć w praktyce i zwiększysz swoje kwalifikacje jako pracownik.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Excel - tabele przestawne
Cena: 99.00 zł
5.0

Kurs Excel - tabele przestawne

Kurs Access - programowanie w VBA
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs Access - programowanie w VBA

Kurs PowerPoint od podstaw
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs PowerPoint od podstaw

Przydatne linki: