6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Access - kwerendy

Kurs Access - kwerendy
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: IT i oprogramowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
5.0

Informacje na temat kursu:

Program Access proponuje wiele rozwiązań, które przydają się do prowadzenia baz danych. Jeżeli używasz na co dzień programy Access możesz chcieć opanować nowe rozwiązania, które sprawią, że będziesz pracować szybko i efektywnie. Kurs opisuje przydatne narzędzie do modyfikowania danych, tabel i tworzenia podsumowań, a tworzenie kwerend będzie proste jak nigdy.

Poziom średniozaawansowany, 33 wykłady, 6 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby wykorzystać w pełni potencjał jaki oferuje program Access. Jeżeli na co dzień korzystasz lub twoja praca wymaga od Ciebie znajomości zaawansowanych technik programu Access. Będziesz pracował efektywniej z danymi, będziesz szybciej wyszukiwał i zarządzał swoimi danymi.

Czego się nauczysz z tym kursem?

Wiedza z kursu umożliwi efektywną pracę z kwerendami. Opisane rozwiązania i techniki pozwolą Ci na szybkie tworzenie kwerend dowolnego typu. Ta wiedza pozwoli Ci na wykonanie każdego nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Program Access i zastosowanie kwerend nie będzie dla Ciebie miało już żadnych tajemnic, a najbardziej skomplikowane zadanie będzie łatwiejsze.

Co znajduje się w kursie?

Kurs składa się z 33 filmów instruktażowych, które zostały zrobione w formie wykładów. Filmy pozwolą Ci zdobyć gruntowną wiedza na temat zaawansowanych technik w programie Access. Wszystkie materiały wykorzystane w kursie, zostały dołączone do kursu i będziesz mógł do nich wrócić kiedy będziesz tego potrzebował.

Na samym początku zapoznasz się z różnymi technikami tworzenia kwerend. Kwerenda to zestaw instrukcji, który jest wykorzystywany do pracy z danymi. Wraz z kursem nauczysz się sprawnie wyszukiwać potrzebne dane i będziesz jak wykorzystać rozwiązania, które pozwolą definiowanie dowolnych kryteriów zapytań. Kwerendy do pracy z datą i czasem staną się dla Ciebie klarowniejsze, a ty będziesz wiedział jak je skutecznie wykorzystać.

Program Access to też tworzenie kwerend obliczeniowych. Twoja zdobyta wiedza wraz z kursem wzrośnie. Kwerendy zaktualizują twoją zawartość bazy danych, a ty za ich pomocą dowolnie zmodyfikujesz rekordy. Przekonasz się również, że interfejs kwerend może być łatwy w użyciu dla użytkownika. Kurs sprawi, że będziesz umiał wyszukiwać dane, będziesz posługiwał się rozwiązaniami, które umożliwią definiowanie dowolnych kryteriów. Co więcej, skutecznie wkurzostasz kwerendy do pracy z czasem i datą. Szkolenie opisuje również techniki tworzenia przydatnych kwerend obliczeniowych, będziesz w stanie wyliczać wartości i tworzyć łatwo podsumowania. Znajdziesz również wytłumaczenie jak skutecznie zaktualizować bazy danych z pomocą kwerend. Nareszcie będziesz mógł stworzyć kwerendy, które usuwają, dodają i zmieniają rekordy. Interfejs będzie dla Ciebie łatwy i przyjazny w użyciu, będziesz tworzyć kwerendy, któ5re są elastyczne, a wartości będą definiowane przez Ciebie. Kurs prowadzony w postaci filmów instruktażowych daje możliwość, powrotu do zagadnień, które nie są dla Ciebie jasne. Możesz je powtarzać do momentu pełnego zrozumienia. Pomimo, że kurs został oparty na wersji z roku 2013, wiedzę z kursu można również wykorzystać do starszych wersji z 2007 czy 2010 roku.

Program nauczania składa się z wykładów takich jak:

 • Podstawowe zagadnienia
 • Kwerendy wybierające
 • Kwerendy obliczeniowe
 • Data i czas w kwerendach
 • Instrukcje sterujące w kwerendzie
 • Różne typy kwerend

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie pozwoli na poznanie zaawansowanych technik programu Access. Program Access jest szeroko wykorzystywany w różnych firmach i przedsiębiorstwach. Znajomość technik sprawi, że będziesz:

 • sprawnie wyszukiwał dane
 • wykorzystasz kwerendy do prac z czasem i datą
 • wyliczał efektywnie wartości
 • robił dobre podsumowania
 • sprawnie aktualizował bazy danych
 • definiował parametry kwerend

Wszystkie te umiejętności przydadzą się w pracy i zwiększą twoje kwalifikacje zawodowe i wartość jako pracownika.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Excel dla sprzedawców
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs Excel dla sprzedawców

Kurs Excel dla księgowych
Cena: 139.00 zł
4.9

Kurs Excel dla księgowych

Kurs Access 2013 od podstaw
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs Access 2013 od podstaw

Przydatne linki: