6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Excel - zaawansowane funkcje i formuły

Kurs Excel - zaawansowane funkcje i formuły
Cena: 99.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: IT i oprogramowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Po opanowaniu podstaw Excela warto zainteresować się zgłębianiem bardziej zaawansowanych przydatnych technik tworzenia formuł. Jeżeli chcesz się również dowiedzieć o funkcjach, które można użyć w konkretnych sytuacjach i nie będziesz musiał marnować czas na szukanie najlepszego rozwiązania. Z kursu również dowiesz się o praktycznych technikach i ciekawych pomysłach, które zaoszczędzą czasu i usprawnią twoją pracę z programem i rozwiążą typowe problemy spotykane podczas pracy w Excelu.

Poziom średniozaawansowany, 50 wykładów, 10 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które chcą wykorzystać potencjał programu i jego wszystkich funkcji oraz formuł programu Excel. Jednakże, kurs jest przeznaczony dla osób, które podstawy programu mają opanowane. Kurs omawia dodatkową wiedzę wykraczającą ponad program.

Czego nauczysz się z kursem?

Kurs omawia techniki, które przydadzą Ci się w efektywnej pracy. Między innymi poznasz techniki tworzenia formuł, które będą pomocą przy rozwiązywaniu nawet najbardziej złożonych problemów. Kurs pomoże Ci zdobyć wiedzę, która pomoże Ci korzystać z wszystkich funkcji jakie oferuje Excel. Po naszym kursie będziesz od razu wiedział czego użyć do rozwiązania konkretnego zadania. Wiedza po kursie jest praktyczna i bardzo potrzebna w zaawansowanej pracy z Excelem.

Co znajduje się w kursie?

W kursie znajdziesz 40 wykładów w formie filmów instruktażowych. Omawiają one liczne i zróżnicowane tematy związane z obsługą programu Excel. Wszystkie omówione materiały, które są w kursie zostały dołączone. Zaletą kursu w postaci filmów instruktażowych jest to, że jeżeli jakieś omówione zagadnienie z kurs będzie dla Ciebie niezrozumiałe możesz zawsze do niego wrócić i powtórzyć interesujące nas zagadnienie. Na samym początku kursu opanujesz rozwiązania, które ułatwią Ci tworzenie formuł. Dalsza część kursu omawia kategorie wbudowanych funkcji w program. Dowiesz się przede wszystkim jak radzić sobie z funkcjami logicznymi i jak zdefiniować złożone kryteria. Opanujesz również szeroki zestaw funkcji wyszukujących, które są niezwykle przydatne przy pracy na rozbudowanym arkuszu. Kolejne rozdziały omawiają popularne funkcję daty i czasu, a potem są omówione ciekawe funkcje statystyczne. Kolejne etapy szkolenia opisują funkcje, które umożliwiają przekształcenie wartości tekstowych. Grupa funkcji określanych jako informacyjne są również opisane. Nauczysz się jak wykonać zadania przekraczające tradycyjne formuły i funkcje. Excel posiada również zestawy funkcji matematycznych i ciekawe funkcje referencyjne. Jedynie nasz kurs oferuje CI poznanie wszystkich zaawansowanych możliwości Excela w tak krótkim czasie. Cały kurs trwa 3,5 godziny więc opanujesz zaawansowane funkcje zaledwie w jeden wieczór. Nasz kurs wyróżnia się praktyczną wiedza. Omówione zagadnienia są poparte przykładami, które możesz napotkać w swojej pracy z programem. Nauczysz się skrótów i podpowiedzi, które znacznie przyspieszą i usprawnią twoją pracę, co więcej nauczysz się sprawnie wyszukiwać i pobierać dane w rozbudowanych arkuszach. Funkcje logiczne już nie będą dla Ciebie problemem i będziesz w stanie stworzyć złożonych instrukcji warunkowych aby rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy. Umiejętność funkcji matematycznych przyda się przy okazji wykonywania dowolnych obliczeń w każdej możliwej sytuacji.

Program nauczania składa się z filmów takich jak:

  • Sprawna praca z formułami i funkcjami
  • Funkcje logiczne
  • Funkcje wyszukujące
  • Funkcje statystyczne
  • Funkcje matematyczne
  • Funkcje tekstowe
  • Data i czas - przykładowe formuły
  • Funkcje informacyjne
  • Formuły tablicowe
  • Funkcje odwołań

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Dzięki szkoleniu uzyskasz wiedzę na temat zaawansowanych technik i funkcji programu biurowego Excel. Kurs został stworzony na bazie Excel 2013, jednakże większość wiedzy może być wykorzystana w innych wersjach jak na przykład wersja z 2007 roku i 2010. Użytkownicy kursu będa mieli fachową wiedzę, która będą mogli wykorzystać w praktyce. Wszystkie funkcje takie jak logiczne, statystyczne, matematyczne czy wyszukujące usprawnią naszą pracę w programie. Nie będziesz miał już problemów ze znalezieniem odpowiedniej funkcji i formuły do rozwiązania twojego problemu. Co więcej, umiejętność obsługi Excela w stopniu zaawansowanym jest ułatwieniem przy poszukiwaniu pracy. Dużo pracodawców wymaga od swojego pracownika znajomość programu Excel przynajmniej stopniu podstawowym, jednakże opanowanie go w stopniu lepszym jest wyjątkową zaletą.

Zobacz także inne kursy:

Kurs PowerPoint od podstaw
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs PowerPoint od podstaw

Kurs Access - programowanie w VBA
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs Access - programowanie w VBA

Kurs Access 2013 od podstaw
Cena: 79.00 zł
4.9

Kurs Access 2013 od podstaw

Przydatne linki: