6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs PowerPoint od podstaw

Kurs PowerPoint od podstaw
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: IT i oprogramowanie
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Microsoft PowerPoint 2013 jest wpływową aplikacją służąca do robienia prezentacji multimedialnych. Jeżeli chcemy przekazać treści w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób, program PowerPoint jest idealnym rozwiązaniem.

Poziom podstawowy, 47 wykładów, 9 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Jeżeli korzystasz z programu PowerPoint przy tworzeniu prezentacji do szkoły, pracy lub w jakimkolwiek innym celu możesz chcieć poznać wszystkie możliwości pracy w programie PowerPoint. Po kursie będziesz mógł zachwycić swoich odbiorców bogactwem dźwięków, animacji i filmów. Jeżeli znasz już podstawy programu i chciałbyś przypomnieć najważniejsze techniki ten kurs jest również idealny dla Ciebie.

Czego nauczysz się z kursu?

Kurs daje możliwości poznania od podstaw programu PowerPoint wersji z roku 2013. Nauczysz się razem z nim tworzyć atrakcyjne dla oka prezentacja. Po krótkim czasie trwania szkolenia poznasz bardzo dużo przydatnych narzędzi i technik pracy. Przede wszystkim nauczysz się pracować ze slajdami. Wszystkie metody tworzenia slajdów są opisane w kursie i będziesz wiedział jak wstawić do nich dowolną, interesującą treść. Żadna prezentacja nie może obejść się bez tekstu, a wstawiona treść musi być odpowiednio sformatowana. Program PowerPoint to nie tylko suche slajdy, możemy również wykorzystywać przeróżne elementy graficzne. Będziesz wiedział jak dodać klipy wideo, przejścia i animacje. Przejścia zawsze sprawiają, że prezentacja jest atrakcyjniejsza i przyjemniejsza do oglądania. Wspomniane możliwości programu uatrakcyjnią twoje prezentacje. Co więcej, opanujesz wstawianie wykresów. Zrobione przez siebie prezentacje będziesz wiedzieć jak wyeksportować do różnych formatów wyjściowych.

Kurs zawiera 50 wykładów zrobionych w postaci filmów instruktażowych. Lektor wytłumaczy Ci krok po kroku wszystkie etapy korzystania z programu. Będziesz mógł zawsze wrócić do niezrozumiałych zagadnień i powtórzyć je tyle razy ile potrzebujesz. Drugim etapem szkolenia jest poznanie najważniejszych urządzeń do tworzenia slajdów i prezentacji. Nauczymy Cię jak wstawiać slajdy, zmieniać ich układ dla uatrakcyjnienia prezentacji. Bez problemu wprowadzisz do swojej prezentacji treści, które chcesz przekazać w swojej prezentacji. Dowiesz się jak dodać do niej numerację stron, stopki, sekcje i inne elementy, które są typowe dla prezentacji. Znajomość tych technik sprawi, że prezentacja będzie wyglądała profesjonalnie.

Najważniejsze w robieniu prezentacji jest jej czytelność i przejrzysta forma. Pozwala na to robienie tabeli w programie. Kurs pomoże Ci pracować narzędziami, które umożliwiają ich łatwe wstawianie do slajdów. Co więcej będziesz umiał stworzyć je od podstaw, zaimportować dane z programu Excel i opanujesz przydatne narzędzia do tworzenia wykresów.

Przed każdym opublikowaniem prezentacji warto wykonać ostatnie testy oraz dodać elementy których może brakować. Ostatni rozdział opisuje np. wykorzystanie narzędzi do sprawdzania pisowni, jak dodać notatki do slajdów oraz jak przygotować dla uczestników interesujące i przydatne materiały informacyjne.

Program nauczania składa się z wykładów takich jak:

  • Opis podstaw
  • Tworzenie prezentacji
  • Dodawanie tekstu do slajdów
  • Obrazy i grafika
  • Wykresy i tabele
  • Multimedia i animacje
  • Dodatkowe elementy prezentacji
  • Uruchamianie prezentacji
  • Różne zagadnienia

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Dzięki temu szkoleniu zyskasz podstawową wiedzę na temat programu PowerPoint 2013. Będziesz umiał stworzyć ciekawą, kolorową i pełną ważnych informacji. Nauczysz się krok po kroku jak przejrzyście pokazać ważne dane i zainteresować tematem naszej prezentacji. Wykorzystasz wszystkie możliwości jakie daje program i staniesz się ekspertem robienia prezentacji.

Zobacz także inne kursy:

Kurs Excel dla księgowych
Cena: 139.00 zł
4.9

Kurs Excel dla księgowych

Kurs Excel - zaawansowane techniki
Cena: 119.00 zł
4.9

Kurs Excel - zaawansowane techniki

Kurs Access - programowanie w VBA
Cena: 79.00 zł
5.0

Kurs Access - programowanie w VBA

Kurs Word 2013 od podstaw
Cena: 99.00 zł
5.0

Kurs Word 2013 od podstaw

Przydatne linki: