6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Photoshop projektowanie stron

Kurs Photoshop projektowanie stron
Cena: 79.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Projektowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Naucz się projektować wyjątkowe strony internetowe pod kątem wizualnym za pomocą jednego z najbardziej popularnych programów do tworzenia grafiki - Photoshopa.

Poziom średniozaawansowany, 63 wykłady.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy zajmują się tworzeniem grafiki i chcą poszerzyć zakres swoich kompetencji o projektowanie stron internetowych. Zawiera 63 wykłady trwające łącznie ok. 8 godzin, które dokładnie objaśniają wszelkie kwestie związane z projektowaniem graficznym i pokazują szeroki zakres możliwości programu.

Tematyka szkolenia jest powiązana z tworzeniem layoutów i wizualnych koncepcji na potrzeby stron internetowych. Nie musisz posiadać szczegółowej wiedzy na temat przygotowywania materiałów graficznych, ponieważ dzięki wzięciu udziału w kursie zapoznasz się z najważniejszymi pojęciami. Istotna jest jednak umiejętność podstawowej obsługi programu Adobe Photoshop.

Czego nauczysz się z kursu?

Na program szkolenia składa się 6 części, które w wyczerpujący sposób przedstawiają zagadnienia związane z główną tematyką kursu. Jest to najlepsze kompendium wiedzy w postaci filmów wideo na rynku. W planie znajdą się:

  • projekt 1 - serwis,
  • projekt 2 - sklep internetowy,
  • projekt 2 - projektowanie strony produktu,
  • projekt 3 - szablon responsywny,
  • projekt 4 - strona restauracji,
  • projekt 4 - część 2.

Szkolenie w głównej mierze polega na projektowaniu witryn za pośrednictwem programu Adobe Photoshop. Tworzenie projektów to jedno, a przekonwertowanie ich w działającą stronę internetową wymusza konieczność zapoznania się z kursami Cięcie PSD i kodowanie do HTML & CSS.

Na wstępie pokażemy Ci, jak powstają banery oraz główne menu, czyli najbardziej rozpoznawalne elementy strony. Wytłumaczymy Ci czym są boxy na stronie startowej, sekcje artykułów i filmów oraz stopka. Razem utworzymy poszczególne fragmenty i złożymy w jedną, spójną całość. Zobaczysz jak proste może się okazać tworzenie stron samodzielnie.

W dalszej części przedstawimy Ci, jakie charakterystyczne podstrony powinien zawierać sklep internetowy (ocena, koszyk, koszt, zakładki) oraz w jaki sposób je zamieścić. Dowiesz się jak prawidłowo umieścić logo, przygotować przyciski przekierowujące na inne sekcje, a także przygotowywać na stronie kolumny i ich zawartość.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Kurs Photoshop projektowanie stron umożliwia rozwinięcie wiedzy na temat projektowania stron internetowych. Najbardziej skorzystają na nim ci, którzy chcą tworzyć projekty lepszej jakości i rozwijać swoje zdolności. Po przebytym kursie zyskasz umiejętności:

  • projektowania nowoczesnych layoutów,
  • tworzenia koncepcji stron i ich wizualizacji,
  • wykorzystywania praktycznych rozwiązań, które można stosować do projektowania stron.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: