6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Photoshop w biznesie i marketingu

Kurs Photoshop w biznesie i marketingu
Cena: 139.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Projektowanie
Poziom trudności: Średniozaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Od dzisiaj nie musisz nikogo prosić o pomoc w przygotowaniu materiałów marketingowych - po kursie “Photoshop w biznesie i marketingu” nauczysz się samodzielnie tworzyć projekty graficzne na własne potrzeby.

Poziom średniozaawansowany, 45 wykładów, 36 materiałów szkoleniowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Umiejętność posługiwania się programem Adobe Photoshop w celach marketingowych jest niezwykle przydatna w przypadku, gdy planujesz poprawić identyfikację wizualną Twojej firmy i zamierzasz zrobić to samodzielnie. Jeżeli jesteś grafikiem i Twoim celem jest doskonalenie własnych zdolności - w naszym kursie również znajdziesz coś dla siebie.

Całość szkolenia trwa ok. 4 godziny i jest podzielona na 45 wykładów. Dodatkowo kurs jest wzbogacony o 36 materiałów szkoleniowych, które pozwolą Ci na przećwiczenie nowo nabytych umiejętności. Dzięki dopasowaniu do urządzeń mobilnych, możesz uczyć się projektowania materiałów reklamowych z każdego miejsca na świecie.

Czego nauczysz się z kursu?

Program kursu obejmuje 6 szczegółowo opracowanych modułów, które krok po kroku przeprowadzają przez najważniejsze zagadnienia związane z projektowaniem graficznym na potrzeby biznesu.

Zaliczają się do nich:

 • przygotowanie grafik do social media,
 • przygotowanie dokumentu do druku,
 • projektowanie grafik reklamowych,
 • retusz fotografii produktowej,
 • automatyzacja w Photoshopie,
 • landing page od podstaw.

W dzisiejszych czasach biznes, który nie jest aktywny w mediach społecznościowych, ma o wiele większe trudności z dotarciem do klienta, dlatego tak ważne jest nie tylko samo posiadanie konta na Instagramie czy Twitterze, ale także żywe zaangażowanie na portalu.

Ludzie to wzrokowcy. O wiele łatwiej dotrzesz do nich za pomocą przekazu graficznego niż tworząc obszerne teksty. Na naszym kursie nauczysz się profesjonalnego przygotowywania grafik, które wyróżnią Cię na tle konkurencji.

Pierwszy moduł kursu jest poświęcony grafice w social media - jak zaprojektować logo, grafiki na Facebooka, Instagrama i Twittera, podstawowe animacje oraz banery przyciągające uwagę.

Zapoznasz się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi identyfikacji wizualnej oraz dowiesz się jak opracować projekty na potrzeby kampanii AdWords. Wyjaśnimy Ci także, w jaki sposób prawidłowo przygotować dokumenty do druku. Poznasz pojęcia takie jak: rozdzielczość, profil kolorów, spady, Mockup.

W trakcie szkolenia nauczysz się tworzyć projekty materiałów reklamowych - wizytówek, ulotek, papieru firmowego, teczek ofertowych, plakatów i akcesoriów promocyjnych. Taka umiejętność jest przydatna, jeżeli chcesz, aby Twoja marka była bardziej rozpoznawalna na rynku.

Oprócz tego pokażemy Ci jak przerabiać zdjęcia w formacie RAW, zmienić kolor produktu oraz wyjaśnimy na czym polega retusz zdjęć. Dodatkowo nauczymy Cię tworzyć landing page - jak przygotować dokument i poszczególne sekcje, które będzie zawierał.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Dzięki wzięciu udziału w kursie uzyskasz fachową wiedzę na temat tworzenia grafiki na potrzeby marketingu. Możesz ją wykorzystać na potrzeby własnej firmy lub pracując zawodowo jako grafik.

Wśród Twoich nowych umiejętności można wyróżnić:

 • tworzenie grafik na potrzeby social media (Facebook, Instagram, Twitter),
 • przygotowywanie banerów reklamowych do Google Ads/AdWords,
 • retusz zdjęć produktowych i lepszego ich eksponowania w sieci,
 • zabezpieczenie zdjęć znakiem wodnych,
 • projektowanie logo i tworzenie spójnej identyfikacji wizualnej,
 • umieszczanie grafik na gadżetach takich jak: kubki, smycze, długopisy,
 • przygotowywanie kompletnego landing page od postaw,
 • projektowanie wizytówek, ulotek, plakatów, papieru firmowego.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: