6krokow.pl -

Poradnik 6krokow.pl

Co warto wiedzieć
o prowadzeniu własnej firmy

Angielski podstawą biznesu w każdej branży

Ostatnia aktualizacja: 2020-03-05  |  Średni czas czytania: 01:29
Artykuł promowany
Znajomość języków obcych to dziś podstawa działalności biznesowej niemal w każdej branży. Łatwość i swoboda przepływu dóbr i usług otworzyła przed biznesem nieograniczone możliwości rozwoju i działania. Coraz więcej firm ma aspiracje międzynarodowe, chce dotrzeć do zagranicznych rynków i szukać tam potencjalnych partnerów handlowych.
Angielski podstawą biznesu w każdej branży

Tak szeroko zakrojone działanie umożliwi nam tylko odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza, sprawnie i swobodnie posługująca się językiem obcym. Szczególnie istotnym dla działalności międzynarodowej językiem jest język angielski, z naciskiem na angielski biznesowy.

Dlaczego angielski biznesowy jest tak istotny?

Pracownik dobrze odnajdujący się w rozmowach z zagranicznymi partnerami to najlepsza wizytówka naszej firmy. Łatwość i bezstresowa komunikacja w języku angielskim są postrzegane przez klientów zagranicznych jako wyznacznik profesjonalizmu i jakości. Bez wątpienia oferty handlowe przedstawione płynnie i rzeczowo zostaną odebrane jako godne zaufania, a firma jako rzetelny partner biznesowy.

W każdej działalności jedną z najważniejszych kwestii jest sprawna komunikacja. Kursy językowe organizowane przez firmę Eklektika gwarantują Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych Twoich pracowników i maksymalizację efektywności ich pracy. Szkolenia z angielskiego biznesowego to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. Doskonalenie się pracowników i ich umiejętności językowych wróci do firmy jako korzyści płynące z efektywniejszej pracy całego zespołu.

Dlaczego angielski biznesowy jest tak istotny?

Po kursach z angielskiego biznesowego Twoi pracownicy bez problemu przeprowadzą rozmowę biznesową po angielsku. Ułatwi im to również komunikację z pracownikami z zagranicy czy prezentację waszych produktów na targach międzynarodowych. Swoboda działania to większa pewność siebie i autentyczność. Dzięki temu każda rozmowa handlowa wymagająca znajomości angielskiego biznesowego będzie rzeczowa i wiarygodna, a Wasza oferta atrakcyjna.

program do wystawiania faktur

Wybierz sprawdzoną szkołę dla Twoich pracowników

Eklektika stawia przede wszystkim na komunikację, większość zajęć jest więc skupiona na mówieniu, co pozwala na widoczne postępy. W szybkim czasie Twoi pracownicy nauczą się mówić i pisać, a nawet myśleć po angielsku. E-mail czy raport wymagający angielskiego biznesowego nie będzie więc dla nich trudnością, na którą w wielu firmach poświęca się zbyt wiele czasu.

Przykładowo zajęcia prowadzone przez szkołę językową Eklektika organizowane są w małych grupach i dostosowane do wymagań Twojego biznesu. W ramach szkolenia Angielski dla firm przeprowadzany zostaje audyt, pozwalający na dostosowanie metod i podstaw nauczania do potrzeb waszej działalności i umiejętności uczestników kursu. Autorskie materiały używane w trakcie szkolenia powstają zawsze w oparciu o możliwie najnowsze treści branżowe, ze szczególną uwagą na specjalistyczne i fachowe słownictwo.

W trakcie kursu angielskiego biznesowego dla Twojej firmy pracownicy Eklektika zapewniają stałą opiekę metodyczną i monitorowanie postępów oraz w razie potrzeby dopasowanie programu. Ważna jest również dobra współpraca  z działem HR w zakresie postępów, frekwencji czy ewentualnej modyfikacji kursów.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:

Doradztwo marketingowe

Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Nasze poradniki:

Przydatne linki: