Angielski podstawą biznesu w każdej branży

Ostatnia aktualizacja: 2020-03-05  |  Średni czas czytania: 01:29
Artykuł reklamowy
Znajomość języków obcych to dziś podstawa działalności biznesowej niemal w każdej branży. Łatwość i swoboda przepływu dóbr i usług otworzyła przed biznesem nieograniczone możliwości rozwoju i działania. Coraz więcej firm ma aspiracje międzynarodowe, chce dotrzeć do zagranicznych rynków i szukać tam potencjalnych partnerów handlowych.
Angielski podstawą biznesu w każdej branży

Tak szeroko zakrojone działanie umożliwi nam tylko odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza, sprawnie i swobodnie posługująca się językiem obcym. Szczególnie istotnym dla działalności międzynarodowej językiem jest język angielski, z naciskiem na angielski biznesowy.

Dlaczego angielski biznesowy jest tak istotny?

Pracownik dobrze odnajdujący się w rozmowach z zagranicznymi partnerami to najlepsza wizytówka naszej firmy. Łatwość i bezstresowa komunikacja w języku angielskim są postrzegane przez klientów zagranicznych jako wyznacznik profesjonalizmu i jakości. Bez wątpienia oferty handlowe przedstawione płynnie i rzeczowo zostaną odebrane jako godne zaufania, a firma jako rzetelny partner biznesowy.

W każdej działalności jedną z najważniejszych kwestii jest sprawna komunikacja. Kursy językowe organizowane przez firmę Eklektika gwarantują Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych Twoich pracowników i maksymalizację efektywności ich pracy. Szkolenia z angielskiego biznesowego to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. Doskonalenie się pracowników i ich umiejętności językowych wróci do firmy jako korzyści płynące z efektywniejszej pracy całego zespołu.

Dlaczego angielski biznesowy jest tak istotny?

Po kursach z angielskiego biznesowego Twoi pracownicy bez problemu przeprowadzą rozmowę biznesową po angielsku. Ułatwi im to również komunikację z pracownikami z zagranicy czy prezentację waszych produktów na targach międzynarodowych. Swoboda działania to większa pewność siebie i autentyczność. Dzięki temu każda rozmowa handlowa wymagająca znajomości angielskiego biznesowego będzie rzeczowa i wiarygodna, a Wasza oferta atrakcyjna.

Wybierz sprawdzoną szkołę dla Twoich pracowników

Eklektika stawia przede wszystkim na komunikację, większość zajęć jest więc skupiona na mówieniu, co pozwala na widoczne postępy. W szybkim czasie Twoi pracownicy nauczą się mówić i pisać, a nawet myśleć po angielsku. E-mail czy raport wymagający angielskiego biznesowego nie będzie więc dla nich trudnością, na którą w wielu firmach poświęca się zbyt wiele czasu.

Przykładowo zajęcia prowadzone przez szkołę językową Eklektika organizowane są w małych grupach i dostosowane do wymagań Twojego biznesu. W ramach szkolenia Angielski dla firm przeprowadzany zostaje audyt, pozwalający na dostosowanie metod i podstaw nauczania do potrzeb waszej działalności i umiejętności uczestników kursu. Autorskie materiały używane w trakcie szkolenia powstają zawsze w oparciu o możliwie najnowsze treści branżowe, ze szczególną uwagą na specjalistyczne i fachowe słownictwo.

W trakcie kursu angielskiego biznesowego dla Twojej firmy pracownicy Eklektika zapewniają stałą opiekę metodyczną i monitorowanie postępów oraz w razie potrzeby dopasowanie programu. Ważna jest również dobra współpraca  z działem HR w zakresie postępów, frekwencji czy ewentualnej modyfikacji kursów.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: