Co zrobić, aby uzyskać kredyt na 10 tysięcy złotych?

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-02  |  Średni czas czytania: 01:22
Artykuł reklamowy
Kredyty oraz pożyczki gotówkowe są obecnie najpopularniejszym źródłem pozyskania dodatkowych pieniędzy. Polacy zdecydowanie bardziej wolą pożyczyć pieniądze w banku czy instytucji pozabankowej, niż u rodziny. Jednak co trzeba zrobić, żeby otrzymać kredyt np.: na kwotę 10 tysięcy złotych? Tego dowiesz się czytając ten artykuł.
Co zrobić, aby uzyskać kredyt na 10 tysięcy złotych?

Każdy czasami potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki. Po świętach, kiedy na koncie masz 0 złotych (albo co gorsza - jesteś na minusie), nagle psuje się pralka, samochód nie chce zapalić, a dzieci chcą jechać na wymarzony obóz szkolny. To scenariusz, którego Ci nie życzymy, ale jak pewnie sam wiesz – nieszczęścia lubią chodzić parami.

A może kredyt?

W takiej sytuacji, jeśli nie masz oszczędności, z których możesz skorzystać, jednym z rozwiązań jest kredyt gotówkowy. Pamiętaj jednak, że banki przeważnie nie chcą udzielać kredytów osobom bez zdolności kredytowej. Jeśli nigdy nie miałeś żadnej pożyczki, kredytu ani nie kupowałeś niczego na raty, dowiedz się, jak powinieneś stworzyć sobie historię kredytową. Banki zazwyczaj w tej sytuacji proponują limit w koncie. Dzięki niemu możesz zbudować swoją historię i otrzymać finansowanie, którego tak potrzebujesz.

Czy możesz dostać kredyt?

Kredyt gotówkowy może dostać każdy, kto ma ukończone 18 lat i posiada zdolność kredytową. Analizę zdolności kredytowej przeprowadza bank lub instytucja pozabankowa.

Sprawdzane są:

  • uzyskiwane dochody
  • miesięczne koszty utrzymania (czynsz, media)
  • obecne zadłużenie (aktualnie spłacane kredyty, wysokość zadłużenia z kart kredytowych, dostępne limity, poręczone kredyty)

Gdzie wnioskować o kredyt na 10 tysięcy zł?

Zanim zdecydujesz się na kredyt na 10 tys., warto porównać różne oferty, żeby wybrać najlepszą opcję – z jak najniższymi kosztami, z dogodną wysokością raty i czasem spłaty. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z platformy pożyczkowej, która skupia różne banki i firmy pożyczkowe w jednym miejscu. Możesz spróbować np. na www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-10-tysiecy/. Składasz jeden wniosek, a możesz otrzymać kilka ofert – porównasz i wybierzesz najlepszą ofertę, wszystko online.

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy online?

Wybór odpowiedniego kredytu powinien zależeć od kilku kluczowych czynników. Po pierwsze zastanów się, jaki jest Twój cel kredytowania (zakup samochodu, remont, naprawa sprzętu, wycieczka czy coś innego). Nie zapożyczaj się na zbyt wysoką kwotę, jeśli w rzeczywistości nie potrzebujesz aż tylu dodatkowych pieniędzy i wiesz, że będziesz miał problemy z ich oddaniem.

Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej gotówki, zdecyduj się na szybki kredyt gotówkowy online. Proste procedury i szybka decyzja kredytowa to jego zdecydowane zalety.

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Przydatne linki: