Czym jest Microsoft Ads? Dlaczego warto z niej korzystać?

Ostatnia aktualizacja: 2023-05-30  |  Średni czas czytania: 01:02
Artykuł reklamowy
Microsoft Ads to sieć reklamowa stworzona przez Microsoft, która pozwala reklamować się w trzech wyszukiwarkach z tej rodziny. Czym jest dokładnie? Dlaczego warto z niej korzystać? Odpowiadamy.
Czym jest Microsoft Ads? Dlaczego warto z niej korzystać?

Czym jest Microsoft Ads?

Microsoft Ads to jak wspomniano we wstępie sieć reklamowa stworzona przez Microsoft, która pozwala reklamować się w aż trzech wyszukiwarkach, czyli Bing, Yahoo!, DuckDuckGo. Co więcej, przekaz reklamowy może być wyświetlany również w sieci reklamowej Microsoft Audience Network oraz MSN, stanowiącym zestaw serwisów informacyjnych. W efekcie można dotrzeć do dużej ilości nowych odbiorców (szczególnie korporacyjnych, ponieważ na komputerach służbowych bardzo często zablokowana jest możliwość korzystania z Google).

Dlaczego warto korzystać z Microsoft Ads?

Korzystanie z Microsoft Ads jest dla reklamodawców korzystne pod wieloma względami. Wśród najważniejszych zalet należy wymienić zatem:

  • możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców, ponieważ Microsoft Ads to nie tylko 3 odrębne wyszukiwarki (oraz MSN i sieć reklamowa), ale również duży potencjał wzrostu - ilość kliknięć w reklamy Microsoft Ads rośnie o 110% w stosunku rok do roku;
  • mniejsze koszty, ponieważ reklama w Microsoft Ads może być nawet o kilkadziesiąt procent tańsza w porównaniu do cen w sieci reklamowej Google;
  • płatność jedynie za kliknięcia, czyli w modelu CPC. Istotne jest także to, że kampanie reklamowe prowadzone są według ściśle określonego budżetu;
  • mniejsza konkurencja wśród reklamodawców, co pozwala szybciej i łatwiej stać się liderem w danej branży;
  • różnorodne formaty reklam, ponieważ mogą to być zarówno kampanie reklamowe w wyszukiwarce, jak i remarketing, promowanie produktów, czy dotarcie do użytkowników poprzez linki sponsorowane.

Podsumowując należy stwierdzić, że za korzystaniem z Microsoft Ads przemawia naprawdę wiele korzyści. Decydując się na to rozwiązanie warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji, która zagwarantuje, że prowadzone kampanie będą skuteczne. Tego typu usługi są dostępne pod linkiem: https://getnoticedagency.pl/microsoft-ads/.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: