Darmowe ogłoszenia? Zobacz jak na nich zarobić!

Ostatnia aktualizacja: 2021-11-25  |  Średni czas czytania: 01:35
Artykuł reklamowy
Zmieniasz sprzęt elektroniczny na nowszy model? A może masz zbędne meble biurowe lub produkty, które chcesz sprzedać? Niepotrzebne przedmioty możesz sprzedać dzięki portalom z darmowymi ogłoszeniami. Gdzie zarobisz najwięcej?
Darmowe ogłoszenia? Zobacz jak na nich zarobić!

Coraz popularniejsze staje się handlowanie rzeczami „z drugiej ręki”. Po części wynika to z obecnego trendu „eko” - pożądane jest kupowanie rzeczy nie od producenta (to często wiąże się z zanieczyszczaniem planety, zużywaniem ogromnych ilości coraz bardziej deficytowej wody itd.), a po części z niskich cen, za jakie można nabyć różne towary. Często jedyną różnicą między tymi kupionymi w sklepie, a kupowanymi od innych osób, jest niska cena. Niestety wiele portali z ogłoszeniami jest płatnych, a przy zrealizowanej transakcji oczekują prowizji. Gdzie zatem znaleźć darmowe ogłoszenia?

Darmowe ogłoszenia bez rejestracji na Bazos.pl

Portalem, który umożliwia wystawianie bezpłatnych ogłoszeń, jest bazos.pl. To portal, który umożliwia umieszczenie ogłoszenia użytkownikom w Polsce, Czechach i Słowacji. Działa bardzo prosto, a wystawienie ogłoszenia jest intuicyjne. Aby umieścić swoje ogłoszenie w serwisie, należy kliknąć w pole znajdujące się w górnym prawym rogu strony „dodaj darmowe ogłoszenie”. Następnie należy wybrać kategorię z listy. W kategoriach znajdziemy następujące produkty: akcesoria do domu i ogrodu, maszyny, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny, meble, książki, ubrania, artykuły dla niemowląt, a nawet zwierzęta lub bilety na wydarzenia kulturalne. W każdej kategorii możemy wystawić swoje ogłoszenie.

Dla kogo jest portal bazos.pl?

Bazos.pl to portal absolutnie dla każdego. Mogą na nim wystawiać swoje ogłoszenia zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Pamiętaj tylko, że jeżeli prowadzisz firmę, nie możesz jej reklamować na portalu, a jedynie pojedyncze towary (jedno ogłoszenie może reklamować jeden produkt).

Czy korzystanie z portalu bazos.pl rzeczywiście jest bezpłatne?

Korzystanie z portalu Bazos.pl nie jest objęte żadnymi opłatami. Nie płaci się ani za umieszczenie ogłoszeń, ani prowizji od sprzedaży. Po wybraniu interesującej Cię kategorii, zostaniesz poproszony o numer telefonu. Nie powinno Cię to niepokoić i nie martw się, że będziesz musiał ponieść nieplanowane opłaty. Podanie przez Ciebie numeru telefonu służy włącznie weryfikacji ogłoszenia, ale numer nikomu nie będzie się wyświetlał. To Ty decydujesz, jaki numer telefonu podasz przy swoim ogłoszeniu. Jest to ważne, bo przecież chcesz, żeby zainteresowane Twoją ofertą osoby mogły się z Tobą skontaktować w celu zakupu.

Co można sprzedać na Bazos.pl?

Na Bazos. pl możesz sprzedawać rozmaite przedmioty. Mogą to być na przykład ubrania, które już na Ciebie nie pasują. Dobrze też sprzedają się różnego rodzaju części elektroniczne, części do samochodu i maszyny. Z portalu możesz także skorzystać, kiedy kupiłeś bilet (na przykład na randkę lub na koncert), ale niestety Ty albo Twoja wybranka nie mogliście na niego pójść. W tej sytuacji także można skorzystać z portalu z ogłoszeniami.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: