Dlaczego warto zdecydować się na paysafecard online?

Ostatnia aktualizacja: 2022-07-13  |  Średni czas czytania: 02:40
Artykuł reklamowy
Handel i usługi przez internet dzisiaj są zjawiskiem normalnym. Coraz więcej osób przenosi się na zakupy do internetu. Przemawia za tym korzystniejsza cena produktów i usług, a także oszczędność czasu. Konsumenci, by zakończyć transakcję, zazwyczaj muszą zapłacić za pomocą karty kredytowej lub za pomocą karty płatniczej. Inną metodą płatności może być logowanie się do swojego konta bankowego. Co chwila pojawiają się nowe metody płatności w sklepach internetowych. Jeśli masz dość podawania swoich danych lub zależy Ci na ich bezpieczeństwie, zmień metodę płatności na paysafecard online. Sprawdź, jak bezproblemowo możesz korzystać z konta paysafecard.
Dlaczego warto zdecydować się na paysafecard online?
  1. Dlaczego powinno się stopniowo odchodzić od płacenia za pomocą karty kredytowej?
  2. Czym jest paysafecard online?
  3. Doładowanie paysafecard w 3 krokach

W internecie funkcjonuje wiele metod płatności, co jest wygodne dla osób, które chętnie korzystają z e-zakupów i e-usług. Niestety, coraz częściej podczas zakupów online może dojść do niebezpiecznych sytuacji. Bardzo często można usłyszeć lub przeczytać o oszustach, którzy w bezczelny sposób znajdują sposoby na to, by okradać internautów. Bardzo łatwo można stać się ofiarą przestępców internetowych. Ich metody są coraz bardziej „wyrafinowane”, przez co ludzie tracą czujność. Jeśli dana osoba zagubi kartę i jej nie zastrzeże w banku, również może obudzić się z pustym kontem. Dlatego warto zainteresować się kartą paysafecard online.

Dlaczego powinno się stopniowo odchodzić za pomocą karty kredytowej?

Posiadacze kart kredytowych zazwyczaj mają na tych kartach wysokie limity. Ogromnym problemem jest, gdy ktoś kartę kredytową ukradnie i wykorzysta, a jej posiadacz nie zauważy w porę jej zaginięcia i nie zgłosi tego faktu odpowiednim instytucjom. Dane karty kredytowej nie są zagrożone jedynie „w terenie". Trzeba dbać o ich bezpieczeństwo również w internecie. Tymczasem wiele osób bardzo chętnie z nich korzysta w sklepach internetowych. Nawet jeśli na tego rodzaju dane nie czyha internetowy przestępca, to za każdym razem trzeba wprowadzać je na nowo. Można też zapisać kartę w panelu klienta, co jest wygodne, ale niekoniecznie rozsądne (może się to zemścić przy wycieku danych). 

Alternatywą dla kart płatniczych i kredytowych jest przejście na kartę paysafecard. Taką kartę można doładować wybraną kwotą, a następnie wystarczy podać kod paysafecard. Jeśli nie ma się pomysłu na konkretny prezent, można bliskiej osobie przekazać kartę podarunkową w postaci prepaid paysafecard. Kartę można doładować odpowiednią kwotą, którą można wykorzystać na przykład przy płaceniu za gry czy za zakupy w sklepie internetowym. Paysafecard to fantastyczne rozwiązanie dla pasjonatów internetu w każdym wieku.

Czym jest paysafecard online?

Paysafecard online to innowacyjna usługa finansowa działająca jak karta przedpłacona. Jest to usługa, która ułatwia płacenie w internecie. Dzięki paysafecard online nie trzeba podawać swoich danych osobowych, co w zasadzie obecnie jest bezcenną korzyścią.

Wiele osób w ostatnich latach doświadczyło problemów z wiązanych z wyciekiem danych osobowych z dużych sklepów internetowych czy z innych firm działających w internecie. Dlatego też paysafecard online eliminuje tego rodzaju zagrożenia, gdyż w sklepie internetowym płaci się za pomocą kodu paysafecard.

Ponieważ jest to karta przedpłacona, można nią płacić do wysokości kwoty widocznej w zakładce saldo paysafecard. W razie potrzeby zawsze można doładować paysafecard. Zamiast danych personalnych podaje się w sklepie internetowym kod paysafecard. Taki rodzaj płatności nie wymaga innych danych niż cyfrowy kod.

Kup doładowanie dla siebie lub przeznacz je na kartę prezentową dla przyjaciół czy członków rodziny. Każdy zachwyci się możliwościami, jakie daje paysafecard. Dla wielu osób czynnikiem przeważającym jest bezpieczeństwo stosowania paysafecard. Nie zastanawiaj się, kup paysafecard online i sprawdź, jak od teraz poczujesz się bezpiecznie podczas zakupów w internecie! Od razu po doładowaniu możesz sprawdzić jak się sprawdza płacenie kartą paysafecard.

Doładowanie paysafecard w 3 krokach

Paysafecard przypomina płacenie za pomocą gotówki - czyli płacisz, ale nikt nie pyta Cię o Twoje dane osobowe czy dane karty. Można powiedzieć, że podczas zakupów online płaci się w sposób zupełnie anonimowy.

Prepaid paysafecard można doładowywać różnymi kwotami. Nie muszą to być wysokie kwoty - wystarczą na zapłacenie za grę, film czy za muzykę lub za standardowe e- zakupy. Minimalny nominał to 20 zł, a maksymalny to 200 zł.

Paysafecard może być świetnym rozwiązaniem, gdy chce się przekazać kieszonkowe dla dziecka w wieku szkolnym lub dla nastolatka. Doładowanie paysafecard odbywa się w sposób błyskawiczny. Można to zrobić również przez aplikację paysafecard. Kartę paysafecard drukuje się samodzielnie, co jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które od razu chcą z niej korzystać lub ją komuś wręczyć.

Taka karta to bardzo dobry pomysł na prezent bez zobowiązań (czyli nie trzeba stresować się tym, jaką komuś podarować kwotę, by potem taka osoba nie miała problemu z rewanżem, co ma znaczenie w dorosłym życiu, a nie dotyczy osób nieletnich).

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: