Flex dla firm - oferta skrojona pod Twój biznes

Ostatnia aktualizacja: 2021-11-15  |  Średni czas czytania: 01:53
Artykuł reklamowy
Zastanawiasz się, gdzie najlepiej mieć telefon dla firmy? Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność, świetnym rozwiązaniem będzie Orange Flex. Oferta dla firm w aplikacji mobilnej jest wyjątkowo wygodna i elastyczna, a do konta możesz dodać aż do 5 dodatkowych numerów. Sprawdź, czemu warto wypróbować Orange Flex dla firm oraz co i za ile dostajesz.
Flex dla firm - oferta skrojona pod Twój biznes

Dlaczego Orange Flex to świetna oferta dla firm?

Orange Flex to sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji, którą pobierasz na smartfona. Wszystko robisz więc wygodnie w apce - od aktywacji usługi, przez zarządzanie kontem po płatności. Gdy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, także możesz korzystać z Orange Flex - dzięki ofercie dla firm, która przez pierwszy miesiąc kosztuje tylko 1 zł (sprawdź: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm).

Po każdej płatności dostajesz e-fakturę, a wszystkie dokumenty masz w jednym miejscu w aplikacji. Oprócz głównego telefonu dla firmy możesz też dodać do konta aż do 5 numerów w ramach Flex Rodziny. Wszystko masz jednak pod kontrolą, bo widzisz zużycie danych i wydatki na każdym numerze z grupy, decydujesz, jakie usługi można na nich włączyć bez pytania Cię o zgodę w aplikacji oraz zarządzasz wszystkimi płatnościami.

Co jest bardzo proste, bo opłaty ściągane są automatycznie z podpiętej kary płatniczej albo konta Flex, które doładowujesz BLIKIEM. Usługa działa bowiem na zasadzie subskrypcji - czyli płacisz za miesiąc z góry, ale możesz zrezygnować kiedy chcesz bez okresu wypowiedzenia. Wybrany Plan komórkowy na każdym numerze w Orange Flex na firmę łatwo zmieniasz też na inny, jeśli uznasz, że w przyszłym miesiącu będzie dla Ciebie korzystniejszy.

Jak wygląda oferta Orange Flex dla firm?

We Flexie masz do wyboru 4 Plany komórkowe, a w każdym nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Wybierasz więc ten, który daje Ci tyle gigabajtów, ile potrzebujesz w danej chwili.

  • 15 GB kosztuje 25 zł/miesiąc (20,33 zł + VAT);
  • 30 GB kosztuje 30 zł/miesiąc (24,39 zł + VAT);
  • 50 GB kosztuje 50 zł/miesiąc (40,65 zł + VAT);
  • 100 GB kosztuje 80 zł/miesiąc (65,04 zł + VAT).

W każdym z tych Planów korzystasz z mediów społecznościowych bez limitu GB w kraju, a w najdroższym łączysz się też z siecią 5G. Na dodatkowym numerze w ramach Flex Rodziny możesz także wybrać Plan bez pakietu danych za jedyne 15 zł/miesiąc. Jeśli na tym telefonie też przyda się dostęp do internetu, łatwo przekażesz gigabajty z innego numeru, bo możesz wysyłać GB każdemu innemu użytkownikowi Flexa.

Co jeszcze daje Ci Orange Flex na firmę?

Flex dla firm to przede wszystkim wygoda i elastyczność, bo wszystkie e-faktury masz pod ręką, nie musisz pamiętać o płatnościach, a wybrany Plan w dowolnym momencie zmieniasz na inny kilkoma kliknięciami w aplikacji. Równie prosto włączasz i wyłączasz też dodatkowe usługi i pakiety, na przykład na połączenia międzynarodowe czy dodatkowe dane w roamingu.

To jednak nie koniec korzyści. Możesz na przykład wybrać darmowy eSIM zamiast zwykłej karty SIM. A dodatkową kartę SIM/eSIM z tym samym numerem też otrzymasz za 0 zł. Jeśli dołączysz do Klubu Flex, dostaniesz także niższą prowizję w aplikacji Fastpass, która pozwala Ci przyjmować płatności BLIKIEM od klientów bez terminala płatniczego (prowizja wyniesienie jedynie 0,59%). Przez pierwsze 3 miesiące masz również darmowy dostęp do aplikacji Comarch ERP XT do między innymi fakturowania czy prowadzenia księgowości.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: