Inkubator przedsiębiorczości jako świetne rozwiązanie dla prowadzenia firmy

Ostatnia aktualizacja: 2023-03-23  |  Średni czas czytania: 02:00
Artykuł reklamowy
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest sporym wyzwaniem, które wiąże się nie tylko z kwestiami finansowymi, ale również logistyką oraz zarządzaniem. Na szczęście, istnieją podmioty, dzięki którym wejście do świata biznesu jest prostsze, niż się może wydawać. Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z pomocy inkubatora przedsiębiorczości “Firma Dla Każdego”. Sprawdźmy, o czym dokładnie mowa i na co zwrócić szczególną uwagę w tym obszarze!
Inkubator przedsiębiorczości jako świetne rozwiązanie dla prowadzenia firmy

Inkubator przedsiębiorczości - czym się zajmuje?

Każdego roku w naszym kraju rośnie liczba osób, które decydują się na otwarcie własnej firmy, zarówno w sferze usługowej, jak i handlowej. Wielu, posiadając nawet biznesplan, nie podejmuje jednak ryzyka w tym zakresie, ponieważ górę biorą różnego rodzaju obawy. Świetnym wyjściem z sytuacji może być wówczas realizowanie swoich planach w ramach współpracy z Fundacją “Firma Dla Każdego”. Wyjaśniamy, na czym to polega i jak nawiązać korzystne relacje na tej płaszczyźnie.

Jak działa Fundacja “Firma Dla Każdego”?

Podmiot ten oferuje wsparcie każdej osobie, które chce spróbować swoich sił przy prowadzeniu firmy, ale też aktywnych przedsiębiorców, którzy po prostu szukają sposobów na zoptymalizowanie różnego typu procesów. W tym drugim przypadku możliwa jest m.in. współpraca B2B z obecnymi pracownikami, a wszystko za pośrednictwem Fundacji, która przejmuje wszelkie formalności. Przedsiębiorca otrzymuje wówczas zaledwie jedną zbiorczą fakturę VAT, dzięki którym może rozliczyć wszystkich pracowników, także cudzoziemców z całego świata. Dotyczy to głównie takich branż jak IT, grafika, tłumaczenia, ale także mnóstwo innych, z pominięciem gastronomicznej, budowlanej czy medycznej. Tego typu Inkubator przedsiębiorczości to świetna okazja do tego, aby przetestować swój pomysł na biznes w praktyce i to bez narażenia się na spore wydatki. Poza tym, Fundacja “Firma Dla Każdego” zachęca do kontaktu każdego, kto posiada interesujący pomysł i poszukuje inwestora. Możliwe jest bowiem uzyskanie dofinansowania na rozwój takiego projektu, szczególnie poszukiwane są biznesy z rynku e-commerce, FinTech, MedTech, marketplace, ale nie tylko. Warto więc szukać różnych możliwości i szans na rozwój w wymarzonym biznesie, choćby przy pomocy finansowej innych podmiotów!

Firma Dla Każdego - co warto wiedzieć?

Fundacja “Firma Dla Każdego” jest w tej chwili jednym z największych i najlepiej ocenianych inkubatorów przedsiębiorczości w Polsce. Z usług tego podmioty skorzystały już tysiące osób, w tym nie tylko ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale także wielu pracodawców. Fundacja pomaga nie tylko Polakom, ale w grę wchodzi również obsługa cudzoziemców. Do największych atutów współpracy z Fundacją można zaliczyć przede wszystkim niewielką ilość formalności, bezpieczeństwo na każdy etapie oraz mnóstwo korzyści finansowych. Jeśli chodzi o te ostatnie można wymienić niższy podatek dochodowy, ograniczenie stałych wydatków związanych z prowadzeniem firmy i wiele innych. 

Jak skorzystać z pomocy specjalistów?

Fundacja nie tylko użycza swojej osobowości prawnej, ale również pomaga przy założeniu konta bankowego oraz udostępnia przestrzeń biurową. Ponadto, przedstawiciele Fundacji służą swoją wiedzą oraz wieloletnim i niezwykle cennym doświadczeniem. Wystarczy zgłosić się do Firmy Dla Każdego za pomocą specjalnego formularza, telefonicznie lub mailowo, porozumieć się co do warunków współpracy oraz podpisać stosowną umowę (można to zrobić osobiście lub zdalnie poprzez wysłanie podpisanego skanu). Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, a wszystkie procedury zajmują najczęściej zaledwie kwadrans. Inkubator przedsiębiorczości to przede wszystkim wygoda w prowadzeniu własnego biznesu, dzięki czemu dana osoba zrzuca z siebie ciężar wszelkich kwestii księgowych, prawnych, podatkowych, w tym kontaktu z ZUS czy Urzędem Skarbowym. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie www.firmadlakazdego.pl, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, warto skontaktować się z przedstawicielami Fundacji, którzy wszystko wyjaśnią. 

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: