Jak szybko i wygodnie zaciągnąć kredyt gotówkowy przez internet? Procedura krok po kroku

Ostatnia aktualizacja: 2021-07-29  |  Średni czas czytania: 01:31
Artykuł reklamowy
Dzięki bankowości internetowej wiele działań związanych z finansami można załatwić bez wizyty w placówce banku. Kredyt online otrzymasz bez wychodzenia z domu – wygodnie, szybko, bezpiecznie i na prostych zasadach. Podpowiadamy, jak pożyczyć pieniądze krok po kroku.
Jak szybko i wygodnie zaciągnąć kredyt gotówkowy przez internet? Procedura krok po kroku

Usługi online

Pandemia koronawirusa spowodowała, że sporo osób musiała pracować z domu i spędzać czas wolny w zaciszu swoich czterech ścian. Również zakupy i usługi zaczęliśmy częściej realizować drogą online. Mimo znacznie mniejszej liczby dziennych zachorowań nie jest to koniec walki z pandemią. Wirus mutuje, dlatego chętnie cały czas unikamy tłumów. Wiele usług można zrealizować przez internet, zakupy, różne usługi czy np. kredyt gotówkowy online. Sprawdź, dlaczego warto się na to zdecydować i jak wygląda procedura krok po kroku.

Czym jest kredyt przez internet na konto?

Kredyt gotówkowy online to tradycyjny kredyt gotówkowy, który możesz otrzymać wygodnie i szybko na swoje konto bankowe i bez wychodzenia z domu. Pozyskane środki można wydać na wybrany cel konsumpcyjny – jak m.in. wydatki bieżące spowodowane osłabieniem domowego budżetu, remont mieszkania, wycieczkę czy zabieg.

Kredyt gotówkowy przez internet – wygodne rozwiązanie

Kredyt bez wychodzenia z domu to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych. Dodatkowa gotówka bez konieczności odwiedzania oddziału może szybko trafić na nasze konto – cała procedura składa się tylko z kilku kroków.

Kredyt gotówkowy przez internet to produkt dostępny dla osób pełnoletnich, mających pełną zdolność do czynności prawych i zdolność kredytową (ocenianą przez wybrany bank). Kredyt bez wychodzenia z domu pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Plusem jest to, że można złożyć wniosek o każdej porze dnia lub nocy, nie tylko w godzinach pracy banku.

Wystarczy wybrać najlepszą dla siebie ofertę, wypełnić i złożyć wniosek online albo wysłać do wybranego banku formularz kontaktowy i poczekać na kontakt ze strony konsultanta. W razie wątpliwości można też zadzwonić na infolinię, gdzie pracownik banku pomoże w wypełnieniu wniosku. Wiele osób ceni sobie tę możliwość jako znaczne udogodnienie.

Kalkulator kredytowy a rata kredytu

W podjęciu ostatecznej decyzji pomocna będzie też kalkulacja kredytu gotówkowego. Wypełniając formularz, trzeba wpisać kwotę gotówki, by obliczyć miesięczną ratę oraz liczbę rat. Następnie spłata zaciągniętego zobowiązania wraz z odsetkami będzie odbywać się w terminach określonych w harmonogramie.

Decydując się na konkretny bank, warto upewnić się, czy wszystkie formalności można przeprowadzić online, a także sprawdzić, jakie są koszty okołokredytowe. Wartość oprocentowania to tylko jedno z kryteriów branych pod uwagę podczas wybierania kredytu. Równie ważne jest też RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Im niższa, tym kredyt będzie finalnie tańszy. Dodatkowym plusem będzie gwarancja stałego oprocentowania – kredyt online z gwarancją stałego oprocentowania oferuje m.in. Santander Consumer Bank – bank od kredytów.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: