Jaki prezent przygotować dla pracowników na wigilię?

Ostatnia aktualizacja: 2022-05-28  |  Średni czas czytania: 01:42
Artykuł reklamowy
Święta Bożego Narodzenia niezaprzeczalnie kojarzą nam się z prezentami. Wręczanie upominków coraz większą popularnością cieszy się w miejscach pracy, gdzie spędzamy większość naszego czasu. Miłym pomysłem jest organizacja wspólnej wigilii dla wszystkich pracowników. To świetny moment na integrację całego zespołu oraz sposób na pogłębienie więzi. Pracownicza wigilia to idealna okazja do tego, aby podarować swoim podwładnym drobne podarunki. Które z nich okażą się trafionym wyborem? Podpowiedź znajdziesz w naszym artykule.
Jaki prezent przygotować dla pracowników na wigilię?

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze świątecznego prezentu dla pracowników?

Firmowa wigilia to doskonała chwila na docenienie pracowników. Tego typu spotkania w pracy przynoszą spore korzyści - zatrudnione osoby mogą się bliżej poznać i miło spędzić czas, zmniejszając przy tym dystans. Jak wiadomo, dobre stosunki w pracy przekładają się na przyjazną atmosferę, a to z kolei pozwala nam spokojnie wykonywać powierzone obowiązki.

W pracy spędzamy połowę swojego życia, a jeśli lubimy, to co robimy, to chcemy również czuć się za to wynagrodzeni. Idealną do tego okazją jest świąteczne spotkanie firmowe, na którym pracodawca w ramach podziękowania za całoroczną pracę, wręcza pracownikom symboliczne upominki. Każdy, nawet najmniejszy gest ma znaczenie. Obdarowując podwładnych podarunkami, pracodawca zyskuje same benefity. Problem pojawia się przy wyborze tych oto świątecznych upominków. Co podarować, aby było jednocześnie niebanalne, a uniwersalne i przypadło do gustu wszystkim?

Jaki prezent przygotować dla pracowników na wigilię?

Zanim przystąpimy do wyboru konkretnego prezentu na święta, warto najpierw wziąć pod uwagę kilka istotnych spraw. Po pierwsze - budżet. To on w dużej mierze ma wpływ na to, co wybierzemy na świąteczny upominek dla zespołu. Jeśli będzie nas ograniczał, będziemy musieli zdecydować się na skromniejszy, mniej efektowny podarunek.

Aby każdy pracownik poczuł się doceniony i wyróżniony, najlepiej kupić taki sam upominek dla wszystkich. W ten sposób unikniemy nieprzyjemnych sytuacji, w których ktoś mógłby poczuć się urażony lub gorszy. Wygodną opcją dla pracodawców okażą się z pewnością prezenty uniwersalne. Czyli jakie?

Jaki prezent przygotować dla pracowników na wigilię?

Kosze upominkowe - ciekawy prezent na firmową wigilię

Jeśli mielibyśmy się zastanowić, co lubi każdy z nas, to odpowiedź mogłaby być jedna - słodycze! Zajadamy je, kiedy dopada nas chandra lub po prostu, gdy mamy ochotę na coś pysznego. To przysmaki, które nie tylko dla dzieci są łakomym kąskiem - dorośli również je uwielbiają. W koszach świątecznych słodyczy nie zabraknie, są nimi wypełnione po brzegi, ale czy tylko to znajdziemy w upominkowych zestawach?

Jaki prezent przygotować dla pracowników na wigilię?

Co jeszcze się w nich kryje? Oprócz łakoci, w koszach podarunkowych dla pracowników znajdziemy rozmaite rarytasy takie jak: naturalne miody, syropy owocowe, konfitury, regionalne nalewki, przetwory, czy aromatyczne kawy i herbaty. Wyjątkowe kompozycje koszy upominkowych dla firm dostępne są w sklepie internetowym Schronisko Bukowina. Zestawy prezentowe czarują swoim efektownym wyglądem i zawartością, kryjącą najwyższej jakości produkty, których nie znajdziemy na sklepowych półkach. Taki prezent na pewno zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających pracownikach. 

Kosze upominkowe ze Schroniska Bukowina można śmiało wręczyć podwładnym lub partnerom biznesowym nie tylko z okazji świąt, ale także na urodziny firmy.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: