Marketer+, czyli baza wiedzy na temat marketingu

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-04  |  Średni czas czytania: 01:29
Artykuł reklamowy
Marketing to proces, bez którego trudno wyobrazić sobie dobre prosperowanie firmy. To właśnie dzięki działaniom marketingowym klienci otrzymują to, czego potrzebują. Zaspokajane są więc ich potrzeby, a firma osiąga zysk. Zasad związanych ze skutecznym marketingiem jest bardzo dużo, a kompleksowo omawia je dwumiesięcznik Marketer+, szczegółowo opisujący poszczególne tematy. Jakie działania prowadzić, by zwiększyć sprzedaż? Tego dowiesz się z magazynu Marketer+.
Marketer+, czyli baza wiedzy na temat marketingu

Co to jest Marketer+?

Marketer+ jest magazynem skierowanym do osób zajmujących się marketingiem. Wydawany jest od 2011 roku i szczegółowo omawia zagadnienia związane z marketingiem. Czytelnicy w każdym numerze znajdą około 120 stron, które rzetelnie wyczerpują analizowany temat. Artykuły piszą z kolei eksperci w swoich dziedzinach. Dzieląc się z czytelnikami własnym doświadczeniem, pokazują, w jaki sposób prowadzić działania marketingowe, by przynosiły oczekiwane efekty.

Magazyn Marketer+ skierowany jest nie tylko do specjalistów ds. marketingu, ale także do dyrektorów, kierowników czy właścicieli małych i średnich firm. Artykuły prezentują rozwiązania, techniki i narzędzia, które wdrożyć da się w każdej firmie i sprawdzą się niezależnie od branży. Oprócz pojedynczych numerów dwumiesięcznika, dostępne są również prenumeraty ze specjalnymi pakietami zawierającymi m.in. książki czy e-szkolenia.

Marketer+

Jakie tematy omawia Marketer+?

Każdy z numerów Marketera+ podejmuje inne zagadnienia, które są bezcenne dla osób zajmujących się marketingiem. Dowiesz się, jak analizować dane i dbać o ich jakość, by przyczyniły się one do rozwoju biznesu. Google Analytics – narzędzie, którego nazwa brzmi znajomo? Znając je od podszewki, wyciągniesz właściwe wnioski związane z prezentowanymi tam danymi i podejmiesz odpowiednie działania.

Zastanawiasz się, jak pozyskać nowych klientów? W Marketrze+ znajdziesz kompletny przewodnik po tym, jak przyciągnąć uwagę nowych kontrahentów. Oferta Twojej firmy musi mieć taki przekaz, by zapadał w pamięci klientów, a oni następnie wybierali Twoją markę zamiast konkurencji. Dowiesz się, jak robić to skutecznie.

Wizytówką każdej firmy jest strona internetowa. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz bezpośrednio w internecie czy witryna ma przedstawiać ofertę Twojej firmy, w dzisiejszych czasach to od niej w dużej mierze zależy, jak klienci postrzegają przedsiębiorstwo. Dlatego w Marketerze+ znajdziesz również kompletny przewodnik po tym, jak tworzyć treści, które angażują klientów i finalnie sprzedają. Dowiesz się, jak wykorzystywać język reklamy czy perswazję.

Prenumerata i subskrypcje magazynu Marketer+

Magazyn „Marketer+” możesz zasubskrybować na kilka sposobów, tak by zawsze być na bieżąco z marketingową wiedzą. Dostępne pakiety to:

  • prenumerata roczna „Marketera+” w wersji drukowanej
  • prenumerata roczna „Marketera+” w wersji elektronicznej lub drukowanej z dostępem do archiwum
  • prenumerata roczna magazynu z książką
  • pakiet prenumerat rocznych premium „Marketer+” i „E-commerce w praktyce” z pełbym dostępem do archiwum
  • prenumerata „Marketera+” z pakietem e-szkoleń
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: