Najbardziej oryginalny kalendarz książkowy personalizowany dla Twojej firmy

Ostatnia aktualizacja: 2022-07-26  |  Średni czas czytania: 02:00
Artykuł reklamowy
Nadchodzi sezon kalendarzowy a wraz z nim producenci kalendarzy przygotowali całkiem nowe oprawy oraz dodatki. Ten rok zapowiada się bardzo kolorowo, co będzie można również zobaczyć w wielu nowych kolorach opraw. Jest jednak jeden typ z kalendarza książkowego który najbardziej wyróżni Cię na tle innych firm.
Najbardziej oryginalny kalendarz książkowy personalizowany dla Twojej firmy

Kalendarz książkowy z drukowaną oprawą - czym się wyróżnia?

Kalendarz książkowy z drukowaną okładką występuje w dwóch wersjach. Kalendarz szyty, który wyglądem przypominać może książkę, lub kalendarz połączony metalową spiralą. Nie są to jednak wszystkie możliwości kalendarza. Kolejny dodatek wyróżniający kalendarz firmowy to możliwość wklejek reklamowych które możemy znaleźć w kalendarzu. Jest to dodatkowa reklama, ale sprawia że ten produkt staje się mocno oryginalny. Im na więcej dodatków się zdecydujemy tym kalendarz będzie wyglądał bardziej luksusowo. Przykładowo tasiemki drukowane z logo firmy, nadadzą kalendarzowi więcej elegancji. Takie kalendarze wraz z dodatkami można znaleźć na KalendarzeCSK.

W przypadku wyboru oprawy drukowanej należy zadać sobie pytanie - czy chcemy wyróżnić firmę w jak najbardziej oryginalny sposób? Jeśli tak to kalendarz książkowy z personalizowaną oprawą jest właśnie dla Ciebie! Jest to produkt specjalnie dla firm które chcą jak najbardziej wyróżnić swoją markę. Kalendarz książkowy z drukowaną okładką jest świetnym pomysłem do rozdawania swoim klientom na różnego rodzaju targach, festynach itp. Może też posłużyć jako nagroda w konkursie. Każda forma jest dobra jeśli chcemy pokazać naszą firmę z jak najlepszej strony.

Projekt według własnego pomysłu na kalendarzu książkowym indywidualnym

Najważniejszy jest pomysł! Na takim kalendarzu może znaleźć się wszystko, nic nas nie ogranicza. Klient może mieć swój własny pomysł, który przekaże grafikom. Kalendarz książkowy z personalizowaną oprawą daje nam możliwości projektowania całej obwoluty kalendarza czyli z przodu, z tyłu jak i z boku okładki. Można więc pociągnąć grafikę z przodu na tył, lub wykonać całkiem inne grafiki na każdej stronie oprawy. Tutaj to od nas zależy co gdzie będzie się znajdować. W standardowych kalendarzach książkowych rok zawsze jest na górze. W kalendarzach książkowych z drukowaną okładką możemy rok nadrukować w praktycznie każdym miejscu, nawet z boku oprawy.

Nie widzisz swojego koloru firmowego w kalendarzach książkowych, lub nie możesz zdecydować się na tylko jeden? Kalendarz indywidualny rozwiąże ten problem! Można go wykonać w pełni intensywnego koloru. Grafika, wektor, zdjęcie czy zwykły tekst - to wszystko może znaleźć się na oprawie. Produkt ten można dostosować pod każdym względem do specyfikacji branży, co daje mu dodatkowy atut.  Kolejnym dodatkiem wyróżniającym oprawę jest możliwość wyboru uszlachetnienia oprawy. Do wyboru jest podstawowa wersja czyli oprawa drukowana pokryta folią matową lub błyszczącą. Jeśli szukamy bardziej ekskluzywnych rozwiązań polecamy folię soft touch i polakierowanie wybranych elementów np. logo lakierem UV wybiórczo.

Inne oprawy kalendarza książkowego 2023

Kalendarze książkowe mają wiele kolorów jak i rodzajów opraw. Jeśli zależy nam jednak na klasycznej oprawie, można zdecydować się właśnie na ten rodzaj. Dzięki możliwości personalizacji oraz wytłoczenia logo, kalendarze zawsze będą się wyróżniać. Skóropodobne, ciemne oprawy zawsze są w modzie. Miękka dobrze wykonana oprawa posłuży na cały rok intensywnej pracy. Takimi oprawami są Vivella oraz Nebraska. Jednak jeśli szukamy czegoś bardziej wyróżniającego, możemy zobaczyć inne bardziej oryginalne oprawy. Takim jest właśnie okładka Acero, która z wyglądu przypomina teksturę drewna. Sprawdzi się świetnie w budownictwie lub w firmie stolarskiej. Innym ciekawym rozwiązaniem jest Denim który przypomina Jeans a także oprawa Velour na którym znajduje się brokat. Jest wiele opcji i co roku pojawia się coraz więcej opraw które pomogą wyróżnić firmę. 

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: