Nowoczesne meble metalowe dla firmy

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-26  |  Średni czas czytania: 01:27
Artykuł reklamowy
Metal jako materiał, z którego produkowane są meble, kojarzony jest przede wszystkim z funkcjonalnością i trwałością, czyli tymi cechami, które są niezbędne przy tworzeniu produktów mających wykazywać się użytecznością. Czy meble metalowe mogą być również atrakcyjne pod względem wizualnym, na tyle, że świetnie będą się prezentować nie tylko w firmach czy instytucjach, ale również w domach? Współczesne meble metalowe spełniają wiele funkcji, w tym również jako atrakcyjny element wystroju wnętrz.
Nowoczesne meble metalowe dla firmy
fot. materiały prasowe

Meble metalowe, czyli użyteczna stabilność

Bez mebli metalowych trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie wielu firm działających w różnych branżach. Co więcej, meble z metalu coraz częściej goszczą również w domach.

Ich zimna i surowa stylistyka stanowi świetne dopełnienie modnego stylu minimalistycznego i industrialnego, cenionych za maksymalną funkcjonalność i elegancką prostotę. W mieszkaniach utrzymanych w stylistyce loftów świetnie sprawdzą się np. regały metalowe, które w połączeniu z książkami i roślinami, będą stanowiły ciekawe zestawienie elementu chłodnego z ciepłym. Taka aranżacja wnętrz mieszkalnych z pewnością nie będzie banalna.

Zdecydowanie częściej meble metalowe znajdują jednak zastosowanie w firmach, biurach i instytucjach. Są trwałe i wytrzymałe, nie podlegają zniszczeniom i korozji, a dzięki różnorodności zastosowanych przy ich produkcji rozwiązań - można je z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

Są to m.in. meble biurowe, szpitalne, warsztatowe, socjalne, biblioteczne i wiele innych. Wszystkie znajdziemy w ofercie firmy FX meble - polskiego producenta z dwudziestoletnim doświadczeniem rynkowym.

Wielofunkcyjne regały z metalu

Regały metalowe są niezbędnym elementem wyposażenia warsztatów, magazynów, hal przemysłowych, hurtowni, sklepów, archiwów, szatni i innych miejsc, które z założenia powinny być zarówno funkcjonalne, jak i ergonomicznie urządzone.

FX Meble oferuje wszelkiego typu regały metalowe, które z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Wszystkie regały FX Meble produkowane są z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Meble wykonane są z materiału odpornego na korozję, który pokryty jest specjalistyczną farbą.

Regały mogą pełnić różne funkcje - służą m.in. do przechowywania dokumentów, narzędzi i wielu innych przedmiotów, także tych wymagających dużej wytrzymałości ze względu na swoją wagę.

Regały wykonane z metalu charakteryzują się ponadstandardową trwałością, wytrzymałością i stabilnością, dlatego z powodzeniem pełnią różne funkcje w wielu obiektach użyteczności publicznej, w firmach i w domach (np. w garażu). 

W katalogach FX Meble znajdziemy m.in.: regały RMM (wtykowe i skręcane), regały do zawieszania pojemników warsztatowych, regały RPG (uniwersalne), RWP (wtykowe), RWW (wtykowe-wielofunkcyjne) oraz regały na opony.

Wszystkie są wysoce funkcjonalne, zajmują niewiele miejsca (można je rozbudowywać w pionie) i świetnie sprawdzają się przy efektywnej organizacji przestrzeni użytkowej.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: