Plexi i poliwęglan na wymiar dla agencji reklamowych

Ostatnia aktualizacja: 2023-03-27  |  Średni czas czytania: 02:09
Artykuł reklamowy
Plexi i poliwęglan są szeroko wykorzystywane w różnych gałęziach gospodarki, w tym również w branży reklamowej. Materiały te mogą służyć do produkcji akcesoriów pozwalających wspierać rozpoznawalność marek i umacniać ich wizerunek. PlasticExpress to producent i hurtownia poliwęglanu oraz plexi w jednym. U nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz - nasze produkty są w pełni personalizowane i powstają na indywidualne zamówienie. Doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy umożliwiają nam realizację niezwykle różnorodnych projektów.
Plexi i poliwęglan na wymiar dla agencji reklamowych

Plexi i poliwęglan lity w branży reklamowej

Jako producent pleksi i poliwęglanu z wieloletnim doświadczeniem mieliśmy okazję współtworzyć wiele ciekawych projektów dla branży reklamowej. Poliwęglan i plexi na wymiar od Plasticexpress.pl są najczęściej wykorzystywane przez agencje do tworzenia:

  • szyldów, tablic świetlnych, banerów z logo,
  • przeszkleń w gablotach i punktach informacyjnych,
  • stojaków reklamowych,
  • wizytowników i antyram,
  • stojaków na ulotki i plakaty,
  • pojemników, displayów, organizerów oraz półek i regałów pozwalających wyeksponować i zaprezentować różne produkty i elementy takie jak próbki czy ulotki,
  • różnego typu gadżetów reklamowych.

Zalety plexi i poliwęglanu

Plexi i poliwęglan lity są często wykorzystywane jako alternatywy dla klasycznego szkła. To możliwe dzięki ich wysokiej przezroczystości i twardości. Jednocześnie są od niego o wiele bardziej odporne na uderzenia. To sprawia, że powstające z nich elementy są zazwyczaj znacznie trwalsze od szklanych.

Zarówno plexi, jak i poliwęglan doskonale absorbują promieniowanie ultrafioletowe. Mogą być przy tym wystawione na jego działanie przez długi czas, nie tracąc swoich właściwości. To sprawia, że tworzone na wymiar płyty z pleksi i szyby z poliwęglanu doskonale sprawdzą się w reklamie outdoorowej - tym bardziej że są odporne również na różne niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Materiały te są również bardzo uniwersalne. Zarówno plexi, jak i poliwęglan na wymiar mogą być niemal dowolnie formowane i wyginane. Pozwala to produkować z nich bardzo różnorodne elementy.

Poliwęglan i plexi na wymiar w PlasticExpress

W PlasticExpress oferujemy szeroką gamę tworzyw sztucznych. Nie musisz przy tym martwić się dojazdem — działamy jako hurtownia plexi online. W naszym asortymencie znajdują się zarówno przezroczyste elementy ze szkła akrylowego i poliwęglanu, jak i wiele innych wariantów o różnych kolorach i rodzajach wykończenia (np. czarne lub mleczne). Oprócz płyt z tworzyw oferujemy również usługi takie jak cięcie plexi na wymiar, na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów.

Szybkie i proste zamówienie elementów z poliwęglanu litego i plexi umożliwia nasz konfigurator online. To wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu można w wygodny sposób stworzyć projekt wyrobu o dowolnym kształcie — od podstawowych form po bardziej złożone, takie jak litery i cyfry. Możemy również wyciąć w nim otwory. W dodatku od razu wiesz, ile zapłacisz — gdy Ty tworzysz projekt wyrobów z plexi na wymiar, kalkulator od razu wylicza cenę gotowego produktu.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w przypadku poliwęglanu i plexi konfigurator online ma pewne ograniczenia. Dlatego zachęcamy do przesyłania nam projektów w formie plików graficznych do wyceny i realizacji.

PlasticExpress - sprawdzony partner dla agencji reklamowych

Od lat dokładamy starań, by spełniać oczekiwania szczególnie wymagających odbiorców. Dysponujemy kompleksowym zapleczem technicznym; nowoczesny park maszynowy pozwala nam wcielać w życie nawet najbardziej niestandardowe pomysły.

Nasza hurtownia plexi i poliwęglanu litego zapewnia doskonałe ceny półproduktów oraz gotowych wyrobów. Dbamy przy tym o doskonałą jakość usług na każdym etapie realizacji zamówienia. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, które pomagają nam szybko i bezpiecznie dostarczać elementy z tworzyw bezpośrednio do klientów.

Nasze wyroby to nie tylko różnorodność form i szybka dostawa. Poliwęglan lity i plexi dostępne w ofercie PlasticExpress posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ich stosowania w różnych branżach. Starannie dobieramy tworzywa wchodzące w skład naszego asortymentu. Dbamy o to, by dostarczać naszym klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości, dokładnie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa ich użytkowania. Zaufaj naszym wyrobom i sięgnij po nieszablonowe rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: