Pożyczka online - bezpieczne rozwiązanie w dobie pandemii

Ostatnia aktualizacja: 2021-06-08  |  Średni czas czytania: 02:01
Artykuł reklamowy
Potrzebujesz dodatkowych środków, ale w trosce o zdrowie swoje i swoich najbliższych nie chcesz odwiedzać oddziału instytucji finansowej? Sięgnij po pożyczkę online – niedrogą, wy-godną i co najważniejsze – bezpieczną. Czym jest pożyczka online i jak o nią wnioskować? Sprawdźmy.
Pożyczka online - bezpieczne rozwiązanie w dobie pandemii

Trzecia fala pandemii COVID-19 powoli wygasa, a słupki zachorowań optymistycznie spadają. To, co przyniesie przyszłość i jak ukształtuje się sytuacja epidemiologiczna za kilka i kilkanaście tygodni, pozostaje jedną wielką niewiadomą, także dla ekspertów. Aby ochronić zdrowie swoje i swoich bliskich, warto dmuchać na zimne, eliminując zbędne aktywności i wizyty w tłumnych miejscach.

Pożyczka online – dodatkowe środki bez wizyty w oddziale

Choć pandemia znacząco zmieniła codzienność Polaków, nie zapobiegła… nieprzewidzianym wydatkom. Z powodzeniem można uznać nawet, że w tych jakże niestabilnych czasach spotęgowała ich intensywność. Wszystko za sprawą trudnej sytuacji gospodarczej, potężnych kryzysów w wielu branżach i realnego widma utraty pracy. Jeśli Ty także potrzebujesz dodatkowych środków, które pozwolą sfinansować bieżące wydatki, spłacić długi lub przygotować grunt na przebranżowienie, sięgnij po pożyczkę gotówkową online. Dzięki niej pozyskasz dodatkowe środki niedrogo, wygodnie i co najważniejsze – bezpiecznie.

Czym jest pożyczka online?

Pożyczka online to produkt finansowy oferowany przez banki oraz spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe. Najczęściej przybiera ona formę jednorazowej wypłaty (na rachunek lub w kasie). W zależności od pożyczkodawcy i zdolności kredytowej wnioskującego kwoty pożyczek wynoszą od kilku do kilkudziesięciu złotych, a spłata odbywa się w miesięcznych ratach, w kwotach i terminach wskazanych w harmonogramie. To, co różni ją od tradycyjnych pożyczek, to możliwość wnioskowania (a często także zawarcia umowy) bez konieczności wizyty w oddziale. Sięgając po taki produkt, ochronisz zdrowie swoje i swoich bliskich, nie rezygnując jednocześnie z potrzeby pożyczenia pieniędzy.

Jak wybrać pożyczkę gotówkową, aby… nie żałować?

Ogrom dostępnych na rynku pożyczek przez internet możesz przyprawić o istny zawrót głowy. Zwłaszcza osoby, które nigdy wcześniej nie pożyczały pieniędzy w instytucjach finansowych. Jak dokonać najlepszego wyboru? Od czego zacząć poszukiwania pożyczki idealnej? Zanim zawrzesz umowę z kredytodawcą, porównaj dostępne na rynku oferty. Działając w ten sposób, będziesz miał szansę porównać parametry wielu ofert i znaleźć tę, która nie tylko nie obciąży portfela, ale także precyzyjnie odpowie na Twoje potrzeby. Na co warto zwrócić uwagę podczas porównania?

  • Koszty. Dobra pożyczka przez internet powinna być przede wszystkim niedroga. Najlepszym miernikiem kosztów będzie wartość RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania. RRSO zawiera w sobie nie tylko odsetki, ale także prowizję oraz wszystkie inne opłaty okołopożyczkowe. Im niższe RRSO, tym tańsza pożyczka.
  • Tempo otrzymania decyzji kredytowej. Jest to szczególne ważne, jeśli potrzebujesz pieniędzy na przysłowiowe wczoraj. Niektóre instytucje finansowe zapewniają wydanie wstępnej decyzji kredytowej już w ciągu 15 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zależ Ci na czasie, wybierz jedną z nich.
  • Indywidualne podejście do klienta. Możliwość personalizacji produktów i usług to jedna z najbardziej pożądanych przez współczesnych konsumentów cech. Jeśli chcesz dostać pożyczkę szytą na miarę, skorzystaj z usług kredytodawcy, który każdy wniosek rozpatruje indywidualnie, nie korzystając z utartych ścieżek i sztywnych schematów.

Jak wnioskować o pożyczkę online?

Procedury wnioskowania o pożyczkę online w zależności od instytucji finansowej mogą wyglądać odmiennie. Aby precyzyjnie zobrazować cały proces, posłużymy się konkretnym przykładem. Będzie nim Skok Pożyczka Zaratka bez wychodzenia z domu oferowana przez Kasę Stefczyka.

Aby otrzymać Zaratkę:

  • wypełnij wniosek na stronie internetowej lub zadzwoń na infolinię,
  • podczas rozmowy telefonicznej przekaż ekspertowi wszystkie niezbędne informacje,
  • specjalista pomoże Ci także wypełnić wniosek; gotową umowę dostaniesz na swój adres e-mail,
  • podpisz dokument zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez doradcę,
  • ciesz się dodatkową gotówką!
Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: