SAP S/4HANA Cloud w wersji prywatnej - na czym to polega?

Ostatnia aktualizacja: 2023-10-02  |  Średni czas czytania: 01:25
Artykuł reklamowy
AP S/4HANA Private Cloud wspiera firmy w osiąganiu celów biznesowych. System wyróżnia wysoka elastyczność - można dostosować go do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, wymagań i procesów, integrować z innymi rozwiązaniami SAP i innowacyjnymi aplikacjami. Dostęp do nowoczesnych funkcjonalności i usprawnień zapewniają regularne aktualizacje. System odpowiada oczekiwaniom firm, niezależnie od branży, w jakiej działają. Przedsiębiorstwa mają bowiem możliwość wyboru infrastruktury z użytecznymi dla nich funkcjami pamięci masowej oraz sieci.
SAP S/4HANA Cloud w wersji prywatnej - na czym to polega?

SAP S/4HANA Private Cloud to także nieograniczona skalowalność. Rozwiązanie zmienia się wraz z rozwojem firmy, dostosowując się do jej zmieniających wymagań i sytuacji rynkowej.

SAP S/4HANA Private Cloud - krok w stronę większej wydajności

Wybór systemu SAP S/4HANA w chmurze prywatnej pozwala zwiększyć efektywność działania firmy i ułatwia podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych, umożliwiając wgląd w informacje w czasie rzeczywistym, automatyzując procesy i ułatwiając przeprowadzanie analiz. Dzięki temu przedsiębiorstwo funkcjonuje znacznie sprawniej, a jego konkurencyjność rośnie.

Odpowiedzialność za wdrażanie aplikacji spoczywa na wewnętrznym zespole IT, co sprzyja jeszcze lepszej kontroli i błyskawicznemu aktualizowaniu rozwiązania, w zależności od potrzeb organizacji. Firmy mogą także modyfikować kod źródłowy SAP i ulepszać go. SAP S/4HANA Cloud Private Edition to również lepsze wykorzystanie zasobów na skutek dynamicznego rozłożenia obciążenia na odpowiednich serwerach. Wydajności sprzyja też wykorzystanie sztucznej inteligencji i automatyzacja procesów o krytycznym znaczeniu.

SAP S/4HANA w chmurze prywatnej - gwarancja bezpieczeństwa danych

Dostęp do umieszczonych i zarządzanych na prywatnych serwerach danych ma wyłącznie firma, co służy zwiększeniu poziomu ich bezpieczeństwa i zapobiega ich kradzieży. Zaawansowane szyfrowanie, kontrole dostępu i regularne aktualizacje zabezpieczeń to rozwiązania wprowadzone dla jeszcze bardziej skutecznej ochrony wrażliwych danych. Bezpieczna infrastruktura chmurowa pozwala uzyskać większą kontrolę nad danymi, zapewniając ich prywatność.

Wdrożenie SAP S/4HANA Private Cloud może być przeprowadzone przy wykorzystaniu metody Brownfield lub Greenfield, czyli od zera lub poprzez przeniesienie istniejącego systemu ERP z wszystkimi inwestycjami. Migracja umożliwia uproszczenie krajobrazu IT, a to oznacza koncentrację na podstawowej działalności przedsiębiorstwa, a co za tym idzie, zwiększenie efektywności jego funkcjonowania. Wybór ścieżki migracji oraz rodzaju kontraktu wdrożeniowego uzależniony jest od indywidualnych potrzeb firmy.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: