Zakupy spożywcze z aplikacją InPost Fresh - jak to wygląda?

Ostatnia aktualizacja: 2022-08-31  |  Średni czas czytania: 01:44
Artykuł reklamowy
Zakupy spożywcze przez internet to wygodne i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest kupno wszystkich niezbędnych artykułów bez wychodzenia z domu. Jak wygląda robienie zakupów za pośrednictwem aplikacji InPost Fresh?
Zakupy spożywcze z aplikacją InPost Fresh - jak to wygląda?
  1. Jakie są zalety zakupów spożywczych online?
  2. Jak obsługiwać aplikację InPost Fresh?
  3. Jakie artykuły można kupić za pośrednictwem aplikacji?

Jakie są zalety zakupów spożywczych online?

Rynek e-commerce nieustannie się rozwija, a chętnych na zakupy online nie brakuje. O zaletach tego rozwiązania klienci mieli okazję przekonać się podczas lockdownu, kiedy wprowadzono obostrzenia dotyczące sklepów i centrów handlowych. Mimo że obecnie nie ma problemu ze sprawunkami w tradycyjnych punktach sprzedaży, zakupy przez internet nie tracą na popularności. Wręcz przeciwnie - coraz więcej osób decyduje się na kupno potrzebnych rzeczy drogą elektroniczną.

Również przedstawiciele branży spożywczej postanowili umożliwić swoim klientom zakupy online. Początkowo jej wejście do e-commerce wiązało się z wieloma wątpliwościami ze strony odbiorców. Dotyczyły one głównie transportu artykułów żywnościowych, który jak się obawiano, mógł mieć wpływ na jakość jedzenia. Dziś jest już oczywiste, że wszystkie produkty przewożone są w odpowiednich warunkach, dzięki czemu zawsze docierają do klienta świeże.

Zakupy spożywcze online gwarantują więc konsumentom bezpieczeństwo właściwego transportu żywności, a dodatkowo są bardzo szybkie zarówno pod względem procesu kompletowania koszyka, jak i dostawy zamówienia. Robienie zakupów online pozwala uniknąć stania w długich kolejkach, a co za tym idzie - zaoszczędzić czas. Co więcej, kupowanie artykułów spożywczych przez internet daje możliwość ich dostawy pod wskazany adres bez konieczności dźwigania ciężkich toreb.

Jak obsługiwać aplikację InPost Fresh?

Aplikacja InPost Fresh jest intuicyjna i bardzo łatwa w obsłudze, dzięki czemu cały proces składania zamówienia przy przeciętnej ilości zakupów nie powinien zająć więcej niż piętnaście minut. Aby rozpocząć zakupy spożywcze online, konieczne jest zainstalowanie odpowiedniej aplikacji. Można bezpłatnie pobrać ją na smartfona za pośrednictwem sklepów App Store lub Google Play.

Kolejnym krokiem jest podanie numeru telefonu, na który przyjdzie wiadomość SMS wraz z kodem weryfikacyjnym. Następnie należy się zarejestrować i podać swój adres. Umożliwi to zlokalizowanie użytkownika w celu sprawdzenia, czy znajduje się on w obszarze dostaw. Ostatnim etapem jest wybranie preferowanego terminu dostawy. Użytkownicy mogą określić zarówno datę dowozu zakupów spożywczych do domu, jak i konkretną godzinę transportu. Po podaniu tych danych robienie zakupów w aplikacji jest już możliwe, a klienci mogą wybierać spośród produktów oferowanych przez popularne sieci sklepów: Carrefour i Makro.

Jakie artykuły można kupić za pośrednictwem aplikacji?

Za pośrednictwem aplikacji InPost Fresh możliwy jest zakup i dowóz nie tylko produktów suchych. Wszystkie artykuły przewożone są za pomocą specjalnej furgonetki, która umożliwia dostosowanie temperatury do rodzaju transportowanych produktów, co gwarantuje ich świeżość. Klienci mogą wybierać pośród wielu towarów dostępnych w ofercie sklepów Makro oraz Carrefour. Co więcej, przy każdym z produktów znajduje się jego dokładny opis wraz z jasno określonym składem, wyszczególnionymi alergenami oraz wartościami odżywczymi. Ponadto użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z aktualnych promocji oferowanych przez powyższe sklepy dzięki kategoriom specjalnym, w których znajdują się pozycje objęte rabatami.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: