Zostań deweloperem i zaprojektuj swoją pierwszą inwestycję

Ostatnia aktualizacja: 2022-01-07  |  Średni czas czytania: 02:02
Artykuł reklamowy
Inwestowanie w nieruchomości jest jedną z możliwości ulokowania zgromadzonych oszczędności. Polacy najczęściej inwestują w lokale na wynajem. Ograniczają się zazwyczaj do jednego lub maksymalnie dwóch mieszkań. A gdyby tak rozpocząć swoją działalność w branży deweloperskiej i odnosić sukcesy? Warsztaty deweloperskie organizowane przez Pawła Preisnera - dewelopera z 20-letnim doświadczeniem, cieszą się popularnością i zostały docenione przez setki osób w kraju. Tym razem uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak stworzyć zabudowę letniskową od podstaw i stworzyć miejsce, gdzie rodziny z dziećmi będą miały zapewnione komfortowe warunki zakwaterowania. Co zawiera szczegółowy harmonogram warsztatów?
Zostań deweloperem i zaprojektuj swoją pierwszą inwestycję

Szkolenie, które przybliży Cię do inwestycji w nieruchomości

Paweł Preisner to deweloper i właściciel prężnie działającej firmy Szklane Tarasy, a także Hotelu Bacówka Radawa&Spa. Właśnie na podstawie doświadczeń, m.in. z budowy Hotelu Spa Bacówka i Wioski Wakacyjnej, podzieli się wiedzą z uczestnikami szkolenia. Pierwszy projekt został stworzony w niewielkiej podkarpackiej miejscowości w otoczeniu rozległych lasów sosnowych. Jest pierwszym czterogwiazdkowym hotelem rodzinnym w Polsce i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród gości. Natomiast drugi będzie nowoczesnym kompleksem wypoczynkowym, składającym się z 66 domków rekreacyjnych, blisko natury, sprzyjającym rodzinnym wakacjom i relaksowi z przyjaciółmi. Mającym to, co potrzebne.

Paweł Preisner, jako główny prelegent warsztatów, omówi procedury deweloperskie, cały proces budowlany, potencjał lokalizacyjny, a także analizę rentowności i kosztów budowy. Na bazie własnych doświadczeń zapozna uczestników z ewentualnymi zagrożeniami, które wynikają z inwestycji w nieruchomości. Szkolenie deweloperskie z tworzenia projektów zabudowy letniskowej oparte jest na prawdziwych przykładach wyciągniętych z doświadczenia.

Dwa dni intensywnego szkolenia

Program warsztatów rozłożony jest na dwa dni. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 marca 2022 roku w Warszawie. Trzech prelegentów - Paweł Preisner, Joanna Preisner oraz Paweł Drostek - opowiedzą więcej o projektach, które osiągają zyski i przedstawią sprawdzone i przetestowane przykłady. Wprowadzą uczestników w całą koncepcję przygotowania i realizacji inwestycji w budownictwo wypoczynkowe.

Prelekcje, m.in. omówione wyżej przez Pawła Preisnera, będą dotyczyły systemów sprzedażowych, m.in. Booking oraz Hotels.com, ich automatyzacji, kosztów pośredników i niezbędnych systemów potrzebnych do realizacji projektów. Dzień pierwszy zostanie zakończony panelem dyskusyjnym i testem wiedzy, w którym uczennicy szkolenia będą mogli sprawdzić zdobyte dotąd informacje.

Z kolei dzień drugi należeć będzie do właścicielki Hotelu Bacówka Radawa&Spa Joanny Preisner i ponownie Pawła Preisnera. W tej części szkolenia omówione zostanie tworzenie strategii wizerunkowej oraz sprzedażowej, określenie gościa docelowego obiektu, przedstawione zostaną narzędzia marketingowe, budowanie relacji z gościem i, na przykładzie Hotelu Bacówka, zapoznanie uczestników z zarządzaniem obiektem. Warsztaty zostaną zakończone tematami, które dotyczyć będą tajników optymalizacji, zarządzaniem projektem, pozyskaniem inwestorów zewnętrznych lub kredytu inwestycyjnego. Uczesnicy ponownie zmierzą się z testem wiedzy i zostaną nagrodzeni certyfikatami z ukończenia szkolenia deweloperskiego.

Zostań deweloperem dzięki serii szkoleń deweloperskich

Chciałbyś nauczyć się realizować duże, jak i te mniejsze inwestycje? Skorzystaj ze szkolenia zabudowy letniskowej od postaw. Zobacz galerię ze zrealizowanych inwestycji deweloperskich i zaczerpnij wiedzy od doświadczonych praktyków biznesu, którzy od lat działają w branży nieruchomości. Dowiedź się, jak skutecznie inwestować w zabudowę letniskową, która będzie przynosić oczekiwane zyski. Będzie to pierwszy krok w branży nieruchomości, aby zacząc z deweloperką.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: