Gotowy, przykładowy biznesplan: NAGŁAŚNIANIE IMPREZ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
NAGŁAŚNIANIE IMPREZ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych,
90.02.Z - Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych,
95.21.Z - Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku,
95.22.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Bardzo duża część społeczeństwa chodzi regularnie na wszelkiego typu imprezy. Okoliczne miejscowości robią koncerty na zakończenie lata czy chodzimy na popularne tzw. dancingi. Wszystkie te imprezy nie odbyłyby się gdyby nie dobre nagłośnienie. Nie jesteśmy w stanie zrobić tego sami, musimy wynająć profesjonalne firmy które zagwarantują nam jakość dźwięku.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojej działalności gospodarczej działającej w branży nagłaśniania imprez, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowanie na start swojej firmy. Aplikacja z napisanym biznesplanem jest o wiele łatwiejsza. Jeżeli nie posiadasz biznesplanu i nie wiesz jak się do tego zabrac, warto skorzystać z udostępnionego gotowego biznesplanu napisanego pod okiem fachowców.

Co zawiera biznesplan

W udostępnionym pakiecie znajdziesz takie dokumenty jak m.in.: kalkulację kosztów, szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, opis organizacji przedsięwzięcia i opis atutów firmy. Udostępnione dokumenty ułatwiają kompletowanie potrzebnych dokumentów do Urzędu Pracy. Uzupełnione dokumenty wystarczy zanieść do swojego Urzędu.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się nagłaśnianiem imprez i koncertów. W skład usług wchodzi kompleksowa obsługa imprez plenerowych. Główną usługą jest techniczna obsługa imprez wraz z nagłośnieniem i oświetleniem.

Biznesplan jest złożony z następujących dokumentów:

 • Dane Wnioskodawcy
 • Opis przedsięwzięcia
 • Opis produktu lub usługi
 • Podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej
 • Szanse i zagrożenia
 • Organizacja przedsięwzięcia
 • Miejsce i źródła zaopatrzenia - analiza rynków dostawców
 • Analiza otoczenia na którym firma zamierza działać
 • Proponowane sposoby wejścia na rynek
 • Atuty firmy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: