Gotowy, przykładowy biznesplan: AGENCJA REKLAMOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
AGENCJA REKLAMOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 73.11.Z - Działalność agencji reklamowych,
74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania,
85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane,
95.24.Z - Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Agencje reklamowe specjalizują się w tworzeniu materiałów promocyjnych oraz prowadzeniu kampanii marketingowych. Jest to rodzaj aktywności zawodowej, który wymaga ogromnych pokładów kreatywności, których nie posiada przeciętny klient takiej agencji. Zarządzanie agencją reklamową może dawać wiele satysfakcji i sukcesów w branży.


Jeżeli planujesz otwarcie własnej agencji reklamowej, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu. Pozwoli Ci on na przygotowanie dokumentów aplikacyjnych potrzebnych do wnioskowania o dotacje.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz rzetelnie sporządzoną dokumentację, w której znajdziesz m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, charakterystykę potencjalnych klientów oraz 5 załączników.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się projektowaniem grafiki, fotografią produktową, content marketingiem oraz tworzeniem krótkometrażowych filmów reklamowych przeznaczonych na strony www.

Dopełnieniem oferty będą: druk offsetowy i cyfrowy, copywriting, umieszczanie reklam w internecie oraz mediach drukowanych, a także noaming i zewnętrzna reklama.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • charakterystyka potencjalnych klientów,
  • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą.
 2. Załączniki
  • załącznik nr 1 - plan działań organizacyjnych,
  • załącznik nr 2 - analiza SWOT,
  • załącznik nr 3 - kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków wraz z uzasadnieniem,
  • załącznik nr 4 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • załącznik nr 5 - formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: