6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: AGENCJA REKLAMY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
AGENCJA REKLAMY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 73.11.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Dobra reklama jest rzeczą niezbędną w przypadku prowadzenia niemal każdego biznesu. Wiele dużych marek współpracuje na stałe z agencjami reklamowymi, które zajmują się stałą obsługą reklamową firmy. Są one wsparciem, a czasem nawet całkowicie zastępują dział marketingu. Tradycyjnie tego typu firmy zajmują się tworzeniem druków promocyjnych czy gadżetów reklamowych, jednak z uwagi na postęp technologiczny duża część działań przeniosła się również na grunt internetowy.


Planujesz rozpoczęcie działalności, jaką jest agencja reklamowa? Gotowy biznesplan, który znajdziesz na naszej stronie, pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną, na podstawie której możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

Oferowany przez nas biznesplan kompleksowo przygotowuje Twoją firmę do dobrego startu i otrzymania dotacji z Urzędu Pracy. W pakiecie, który zamawiasz, znajduje się m.in. szczegółowa kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności, prognoza przychodów oraz opis planowanego przedsięwzięcia.

Agencja reklamowa, która została opisana w przykładowym biznesplanie, będzie dostarczała nowoczesne usługi marketingowe. W ofercie firmy znajdzie się przede wszystkim projektowanie oraz tworzenie stron www, jak również sklepów internetowych, a także pozycjonowanie (SEO) i prowadzenie firmowych profili w kanałach social media.

Poza tym zakres usług obejmować będzie projektowanie grafiki, fotografię produktową, content marketing oraz krótkometrażowe filmy reklamowe przede wszystkim na strony www.

Klienci będą mieli możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak: druk offsetowy i cyfrowy, copywriting, umieszczanie reklam w internecie oraz mediach drukowanych, a także noaming i zewnętrzna reklama.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacja o wnioskodawcy,
  • informacje dotyczące planowanej działalności gospodarczej,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, jakie zostaną poniesione w okresie wydatkowania, oraz źródła ich finansowania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej/rozpoznanie rynku, konkurencyjność,
  • prognoza przychodów z działalności gospodarczej,
  • specyfikacja wydatków dokonywanych z przyznanych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Krakowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: