6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: GRAFIKA REKLAMOWA / STRONY WWW / MATERIAŁY REKLAMOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
GRAFIKA REKLAMOWA / STRONY WWW / MATERIAŁY REKLAMOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 62.01.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Agencje reklamowe specjalizują się w projektowaniu materiałów promocyjnych oraz tworzeniu kampanii na rzecz zleceniodawców. Tego typu działalność wymaga dużej kreatywności i konieczności wyróżnienia się na tle wielu innych, które oferują podobne usługi.


Wiele firm, prześcigając się w pozyskiwaniu nowych klientów, tworzy coraz bardziej kompleksowe oferty. Jednak zapotrzebowanie na agencje reklamowe zwiększa się i nie stanowi to przeszkody dla otwarcia nowego biznesu.

Stworzenie firmy zajmującej się reklamą jest stosunkowo proste, jednak wymaga odpowiedniego przygotowania. Nasz biznesplan pomoże Ci skomplementować dokumentację potrzebną do założenia działalności.

Co zawiera biznesplan:

Jeżeli chcesz otworzyć firmę tworzącą strony www, grafiki oraz materiały reklamowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki niej jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Nie obawiaj się zbędnej papierologii. Wniosek pomoże Ci skompletować własną dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Twoja firma będzie zajmowała się przede wszystkim projektowaniem serwisów internetowych oraz stron www.

W ofercie działalności znajdzie się również projektowanie wizytówek, ulotek, logotypów, wykonywanie internetowych sklepów, tworzenie wszelkich projektów graficznych zarówno do druku, jak i na potrzeby Internetu, a także produkcja liter przestrzennych i kasetonów reklamowych oraz wycinanie na folii i oklejanie samochodów.

Większością odbiorców oferty będą zarówno małe, jak i średnie firmy działające w całym kraju. Zlecenia będą realizowane zdalnie, dzięki czemu z usług działalności będą mogli skorzystać klienci z wszystkich zakątków państwa.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacja o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności gospodarczej, jakie zostaną poniesione w terminie dwóch miesięcy od dnia podjęcia działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • informacje dodatkowe mające związek z planowaną działalnością gospodarczą,
 • analiza konkurencji,
 • prognoza przychodów z działalności gospodarczej w okresie pierwszych 12 miesięcy,
 • specyfikacja wydatków dokonywanych z przyznanych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Krakowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: