Gotowy, przykładowy biznesplan: PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH / GRAFIK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH / GRAFIK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 73.10.Z -
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Działania marketingowe wielu przedsiębiorstw opierają się w dużej mierze na ulotkach, katalogach oraz szeroko pojętej identyfikacji wizualnej. W związku z tym potrzebne są również takie firmy, które oferują przygotowywanie materiałów reklamowych.


Planujesz otworzyć firmę zajmującą się projektowaniem materiałów reklamowych? Gotowy biznesplan, który oddajemy w Twoje ręce, pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną, dzięki której możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Decydując się na zakup wzoru biznesplanu, otrzymujesz dokładnie przygotowaną dokumentację, w której skład wchodzi m.in. sposób kalkulacji ceny, planowany sposób promocji przedsięwzięcia oraz wykazanie zapotrzebowania na dane usługi lub towary na rynku docelowym.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się projektowaniem grafiki oraz przygotowywaniem materiałów reklamowych. W zakresie usług działalności znajdzie się projektowanie graficzne, w tym przygotowywanie wizytówek, zaproszeń, logo, projektowanie publikacji wydawniczych takich jak czasopisma bądź katalogi według materiałów przygotowanych dostarczonych przez klienta, a także projektowanie aranżacji wnętrz w programie SketchUp oraz przygotowywanie filmów reklamowych.

Klienci będą mogli również skorzystać z fotografii zarówno produktowej, jak i reklamowej oraz pejzażowej, a także z projektowania i tworzenia wizualizacji w technice 3D oraz z montażu i edycji filmów wideo.

Dodatkowymi usługami będzie projektowanie ulotek i logotypów oraz wykonywanie reklamy. Wraz z rozwojem firmy oferta działalności rozszerzy się o usługi związane z tworzeniem sklepów internetowych oraz wszelkich projektów graficznych na potrzeby Internetu, jak i do druku, a także związane z pozycjonowaniem.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz działalności,
 • krótki opis celu i charakteru przyszłej działalności,
 • lokalizacja,
 • opis produktu lub usługi - główne cechy i zalety,
 • atuty firmy,
 • sposób kalkulacji ceny,
 • główni odbiorcy produktu lub usług,
 • wykazanie zapotrzebowania na dane usługi lub towary na rynku docelowym,
 • główni konkurenci,
 • planowany sposób promocji przedsięwzięcia,
 • wydatki przeznaczone na zakupy w ramach wnioskowanych środków Urzędu Pracy,
 • efekty ekonomiczne.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: