6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH / GRAFIK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH / GRAFIK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 73.10.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Działania marketingowe wielu przedsiębiorstw opierają się w dużej mierze na ulotkach, katalogach oraz szeroko pojętej identyfikacji wizualnej. W związku z tym potrzebne są również takie firmy, które oferują przygotowywanie materiałów reklamowych.


Planujesz otworzyć firmę zajmującą się projektowaniem materiałów reklamowych? Gotowy biznesplan, który oddajemy w Twoje ręce, pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną, dzięki której możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

Decydując się na zakup wzoru biznesplanu, otrzymujesz dokładnie przygotowaną dokumentację, w której skład wchodzi m.in. sposób kalkulacji ceny, planowany sposób promocji przedsięwzięcia oraz wykazanie zapotrzebowania na dane usługi lub towary na rynku docelowym.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się projektowaniem grafiki oraz przygotowywaniem materiałów reklamowych. W zakresie usług działalności znajdzie się projektowanie graficzne, w tym przygotowywanie wizytówek, zaproszeń, logo, projektowanie publikacji wydawniczych takich jak czasopisma bądź katalogi według materiałów przygotowanych dostarczonych przez klienta, a także projektowanie aranżacji wnętrz w programie SketchUp oraz przygotowywanie filmów reklamowych.

Klienci będą mogli również skorzystać z fotografii zarówno produktowej, jak i reklamowej oraz pejzażowej, a także z projektowania i tworzenia wizualizacji w technice 3D oraz z montażu i edycji filmów wideo.

Dodatkowymi usługami będzie projektowanie ulotek i logotypów oraz wykonywanie reklamy. Wraz z rozwojem firmy oferta działalności rozszerzy się o usługi związane z tworzeniem sklepów internetowych oraz wszelkich projektów graficznych na potrzeby Internetu, jak i do druku, a także związane z pozycjonowaniem.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz działalności,
 • krótki opis celu i charakteru przyszłej działalności,
 • lokalizacja,
 • opis produktu lub usługi - główne cechy i zalety,
 • atuty firmy,
 • sposób kalkulacji ceny,
 • główni odbiorcy produktu lub usług,
 • wykazanie zapotrzebowania na dane usługi lub towary na rynku docelowym,
 • główni konkurenci,
 • planowany sposób promocji przedsięwzięcia,
 • wydatki przeznaczone na zakupy w ramach wnioskowanych środków Urzędu Pracy,
 • efekty ekonomiczne.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: