Gotowy, przykładowy biznesplan: ALPINIZM PRZEMYSŁOWY, PRACA NA WYSOKOŚCI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ALPINIZM PRZEMYSŁOWY, PRACA NA WYSOKOŚCI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 81.22.Z - Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Dużo osób kiedy widzi bardzo wysokie budynki, zastanawia się kto i jak myje okna. Odpowiedzią jest alpinizm przemysłowy. Branża, która jest bardzo potrzebna np. do ściągania sopli i śniegu z dachu. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, praca alpinistów przemysłowych jest bardzo ważna i zdobywa na popularności.


Jeżeli chcesz założyć własną działalność w tej branży, możesz postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Takie dofinansowanie jest bardzo dużym ułatwieniem i aby starać się o nie warto posiadać dobrze napisany biznesplan. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu tego typu planów, powinieneś skorzystać z naszego udostępnionego gotowego wzoru biznesplanu.

Co zawiera biznesplan

Nasz pakiet zawiera takie dokumenty jak m.in.: opis projektowanego przedsięwzięcia, kalkulacja planowanych przychodów czy opis głównej konkurencji. Przygotowanie odpowiednich dokumentów jest teraz o wiele łatwiejsze i zwiększasz swoją szansę na uzyskanie odpowiednich funduszy. Uzupełnione dokumenty zanieś do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie oferowała kompleksową gamę usług wykonywanych na wysokości takie jak wycinka drzew, mycie elewacji budynków i okien, usuwanie nawisów śnieżnych i sopli, prace związane z montażem reklam i drobne prace budowlane. Dodatkową usługa będzie wynajem podnośnika koszowego.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy
 • dane wnioskodawcy
 • dodatkowe informacje o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • ocena rynku i konkurencji
 • krótki opis zakresu planowanej działalności, jej główne cechy, zalety
 • uzasadnienie wyboru rodzaju działalności gospodarczej
 • miejsce wykonywania działalności gospodarczej
 • zakres przeprowadzonego badania rynku
 • główni konkurenci na rynku
 • analiza finansowa
 • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności
 • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków urzędu pracy
 • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: