6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> alpinizm przemysłowy, praca na wysokości

Gotowy biznesplan:
alpinizm przemysłowy, praca na wysokości

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (18 STRON, 3 500 WYRAZÓW)
PKD główne: 81.22.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz otwarcie firmy zajmującej się wykonywaniem prac na wysokościach to ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu dokumentów na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy wniosek do Urzędu Pracy w Gliwicach.

Co zawiera biznesplan:

Nie wiesz jak napisać biznes planfirmy alpinistycznej ?

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan prace na wysokościach, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pliki pdf i doc.

Zawartość merytoryczna:

INFORMACJE O WNIOSKODAWCYDane WnioskodawcyDODATKOWE INFORMACJE O WNIOSKODAWCYOPIS PROJEKTOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA; OCENA RYNKU I KONKURENCJIKrótki opis zakresu planowanej działalności, jej główne cechy, zalety.Uzasadnienie wyboru rodzaju działalności gospodarczejMiejsce wykonywania działalności gospodarczejZakres przeprowadzonego badania rynkuCzy będzie Pan (i) zatrudniał (a) pracowników? Jeżeli tak - ile osób, na jakich stanowiskach?Czy posiada Pan(i) rozeznanie lub ewentualne kontaktyGłówni konkurenci na rynkuCzy istnieje możliwość przewagi Pani (a) nad konkurencją?ANALIZA FINANSOWASpecyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności.Harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków Urzędu PracyPlanowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku .NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:WNIOSEK (18 STRON, 3 500 WYRAZÓW)