6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Usługi Sprzątające Pranie Tapicerek

Gotowy biznesplan:
Usługi Sprzątające Pranie Tapicerek

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA:WNIOSEK (42 STRONY, 9 300 WYRAZÓW)
PKD główne: 81.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz otwarcie firmy zajmującej się usługami sprzątającymi to ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu dokumentów na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy wniosek do Urzędu Pracy w Mysłowicach.

Co zawiera biznesplan:

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE PRANIE TAPICEREK

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ WYKONYWANIEM USŁUG SPRZĄTAJĄCYCH, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z usługami sprzątającymi. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Mysłowicach.Dokumentacja dotyczy firmy zajmującej się świadczeniem usług sprzątających, w szczególności budynków i obiektów. Usługi te będą świadczone zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. W ofercie znajdą się usługi takie jak odkurzanie i czyszczenie podłóg, wykładzin i dywanów; pranie, czyszczenie tapicerki meblowej, samochodowej; czyszczenie armatury; pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych; mycie okien oraz czyszczenie elewacji. Oferta będzie skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Wszystkie usługi będą świadczone u klienta a sprzedaż będzie prowadzona w sposób bezpośredni. Ulsugi będą świadczone od poniedziałku do soboty, godziny pracy będą indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta i ilości zleceń w danym momencie.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- WNIOSEK (42 STRONY, 9 300 WYRAZÓW)Dokumenty zawierają m.in.:1. WNIOSEK- DANE WNIOSKODAWCY- PRZYGOTOWANIE WNIOSKODAWCY DO PROWADZENIA PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ- DANE DOTYCZĄCE PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCI- ROZEZNANIE RYNKU- a) główni potencjalni odbiorcy produktu lub usługi- b) główni dostawcy, usługodawcy- c) analiza rynku – konkurenci- CHARAKTERYSTYKA PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCI- szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia- cel i motywy planowanego założenia działalności- w jaki sposób działalność gospodarcza będzie konkurencyjna w stosunku do już istniejących- planowany kierunek rozwoju działalności- opis działań marketingowych- czy działalność gospodarcza i popyt na jej usługi lub produkt będzie podlegała sezonowym zmianom?- Analiza SWOT- Kalkulacja wydatków uruchomienia działalności gospodarczej w ramach środków własnych- Szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z Europejskiego Funduszu Społecznego/ Funduszu Pracy Charakterystyka ekonomiczno – finansowa przedsięwzięciaWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.