Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI SPRZĄTAJĄCE I ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI SPRZĄTAJĄCE I ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych,
81.29.Z - Pozostałe sprzątanie,
81.30.Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni,
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Branża czystości już od jakiegoś czasu staje się powszechną usługą - nie tylko w przypadku sprzątania biurowców i innych dużych obiektów, ale coraz częściej prywatnych domów i mieszkań. Z roku na rok zwiększa się odsetek osób sięgających po usługi profesjonalnych firm sprzątających, których praca cechuje się wysoką jakością.


Jako osoba, która chciałaby się podjąć założenia takiej firmy, możesz dodatkowo poszerzyć ofertę swojej działalności o zagospodarowanie terenów zielonych, ponieważ wiele firm i osób prywatnych wraz z obiektem docelowym posiada w nich również roślinność.

Konkurencja jest bardzo duża, co zniechęca niejednego przedsiębiorcę do rozpoczęcia działalności. Jednak zapotrzebowanie na takie usługi wpływa zarówno na powstawanie kolejnych firm branżowych, jak i rozwijanie już działających biznesów.

Jeśli chcesz rozpocząć działalność zajmującą się sprzątaniem budynków i zagospodarowaniem ogrodów, biznesplan, który Ci oferujemy, będzie pomocą w skompletowaniu dokumentacji aplikacyjnej o środki na otwarcie planowanej firmy.

Co zawiera biznesplan:

Z gotowym biznesplanem jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Nie musisz martwić się o obszerność dokumentacji. Ten wniosek pomoże Ci skompletować własną dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Twoja firma będzie świadczyła usługi sprzątające nie tylko budynków, ale również obiektów. W ofercie działalności znajdzie się sprzątanie powierzchni biurowych, niewielkich hal produkcyjnych, prywatnych posesji i domów wykonując usługi czyszczenia, odkurzania, mycia oraz prania. Oferta zawierać będzie również aranżację, utrzymanie oraz przebudowę zielonych terenów.

Prace będą związane z projektowaniem ogrodów, tarasów, skwerów i balkonów, zakładaniem trawników oraz instalacji nawadniania, projektowaniem kompozycji ogrodowych oraz zieleni we wnętrzach, rewitalizacją zielonych terenów, a także inwentaryzacją dendrologiczną oraz cięciem i pielęgnacją krzewów i drzew.

Uzupełnieniem oferty będzie wykonywanie prac w okresie jesienno-zimowych związanych z czyszczeniem rynien, myciem elewacji oraz aranżacją w wnętrzach.

Wszystkie usługi będą świadczone zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanej działalności gospodarczej,
  • opis pomysłu,
  • opis rynku,
  • konkurencja,
  • reklama,
  • planowane koszty inwestycji.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Funduszu Górnośląskiego w ramach projektu “Firma bez barier”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: