Gotowy, przykładowy biznesplan: AUTODETAILING I KOSMETYKA SAMOCHODOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
AUTODETAILING I KOSMETYKA SAMOCHODOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli,
96.01.Z - Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Posiadanie zadbanego samochodu jak z salonu stał się bardzo ważną rzeczą dla społeczeństwa. Wygląd naszego samochodu staje się naszą wizytówką, dlatego też tak ważna jest kosmetyka samochodowa. Usługa kosmetyki samochodowej staje się coraz bardziej popularna i coraz więcej ludzi się na nią decyduje. Jeżeli myślisz o założeniu firmy w tej branży, warto spróbować, gdyż zapotrzebowanie na kosmetykę samochodową stale rośnie.


Przy zakładaniu swojej firmy i ubieganiu się o dofinansowanie potrzebny jest profesjonalny biznesplan. Niewiele osób wie w jaki sposób go sformułować, dlatego lepiej jest skorzystać z pomocy ekspertów. Zakupiony biznesplan jest gwarantem otrzymania potrzebnych pieniędzy na rozpoczęcie swojej działalności. Z wypełnionym kompletem dokumentów i wniosków wystarczy pójść tylko do odpowiedniego urzędu pracy.

Co zawiera nasz biznesplan

Popyt na usługi auto-detailingu sprawiła, że branża jest bardzo atrakcyjna dla potencjalnych przedsiębiorców. Jeżeli planujesz założenie firmy w tej branży, ale nie masz pojęcia jak zabrać się za napisanie profesjonalnego biznesplanu, warto wspomóc się profesjonalistami. Posiadanie biznesplanu napisanego przez ekspertów zwiększy prawdopodobieństwo uzyskania przez Ciebie dofinansowania na planowany biznes. Skompletowane dokumenty i wnioski wystarczy, że uzupełnisz i zaniesiesz do wybranego urzędu pracy.

Uzyskane środki pomogą w realizacji Twojego biznesu, dlatego dobrze zrobiony biznesplan jest podstawą. Biznesplan zawiera m.in.: dane dotyczące rynku i konkurencji, analizę SWOT czy plan działań marketingowych.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się: polerowaniem lamp i karoserii, nakładaniem powłok oraz wosków zabezpieczających na lakier, a także przygotowywanie samochodów do sprzedaży. Co więcej, działalność nie będzie skupiałą się tylko samochodach osobowych, ale także na samochodach dostawczych, busów, samochodów kampingowych, autokarów i ciągników siodłowych. Oprócz, posiadania oferty kosmetyki samochodowej firma będzie oferowała pranie dywanów, tapicerki meblowej, czyszczenia chodników i elewacji domów.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • symbol podklasy rodzaju prowadzonej działalności, zgodnie z polską klasyfikacją działalności (pkd),
 • opis planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania lokalu do prowadzenia działalności,
 • czy planowana działalność wymaga szczególnych uprawnień, koncesji, licencji,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • informacje dotyczące kwalifikacji wnioskodawcy związanych z planowaną działalnością,
 • informacje dotyczące posiadanych środków niezbędnych do podjęcia działalności,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • zapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczej,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza swot,
 • dane dotyczące przyznania środków i ich wykorzystania,
 • specyfikacja wydatków,
 • przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych (dofinansowania) z pup w ramach dofinansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zabrzu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: