6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Warsztat Samochodowy / Elektronika / Diagnostyka

Gotowy biznesplan:
Warsztat Samochodowy / Elektronika / Diagnostyka

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK ( 15 STRON, 2 800 WYRAZÓW)
PKD główne: 45.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz otwarcie Warsztatu Samochodowego to ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu własnych dokumentów. Proponujemy wniosek do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich.

Co zawiera biznesplan:

WARSZTAT SAMOCHODOWY / ELEKTRONIKA / DIAGNOSTYKA

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE WARSZTATU SAMOCHODOWEGO, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z usługami warsztatu samochodowego. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich.Dokumentacja dotyczy firmy zajmującej się świadczeniem usług warsztatu samochodowego zajmującego się elektroniką samochodową i diagnostyką komputerową. Usługi będą świadczone w głównej mierze dla klientów indywidualnych posiadających samochody osobowe. W ofercie znajdują się usługi takie jak: wymiany sterowników silnika z programowaniem zabezpieczenia Immobilizer, usuwanie błędów w sterownikach airbag, programowanie modułów VGS w samochodach mercedes. Warsztat będzie otwarty w godzinach 7.00 – 17.00 (od poniedziałku do piątku), oraz w godzinach 9.00 – 13.00 (w soboty).W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:WNIOSEK ( 15 STRON, 2 800 WYRAZÓW)Dokumenty zawierają m.in.:1. WNIOSEK- Dane Wnioskodawcy- Opis przedsięwzięcia- Opis produktu lub usługi- Podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej- Szanse i zagrożenia- Organizacja przedsięwzięcia- Miejsce i źródła zaopatrzenia - analiza rynków dostawców- Analiza otoczenia na którym firma zamierza działać- Proponowane sposoby wejścia na rynek- Atuty firmy- Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania- Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania- Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczejWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.