Gotowy, przykładowy biznesplan: WARSZTAT SAMOCHODOWY / ELEKTRONIKA / DIAGNOSTYKA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WARSZTAT SAMOCHODOWY / ELEKTRONIKA / DIAGNOSTYKA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Użytkownicy samochodów w Polsce są dobrą grupą docelową, gdy planujesz otworzyć własną firmę. Bardzo duży procent społeczeństwa posiada chociaż jeden samochód na rodzinę, dlatego ważne jest dla nich dbanie o elektronikę w samochodzie. Średnia wieku samochodów w Polsce to ok. 10-20 lat dlatego też ludzie nie oszczędzają na wyborze dobrego fachowca, jeśli chodzi o rzeczy związane z elektroniką i diagnostyką. Jeżeli jesteś ekspertem w tej dziedzinie, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na realizację własnej firmy. W celu uzyskania dotacji, powinieneś posiadać wzór biznesplanu. Skorzystanie z pomocy specjalistów ułatwi proces zakładania firmy i uzyskanie potrzebnych funduszy będzie prostsze. Biznesplan zawiera m.in.: analizę rynków dostawców, proponowane sposoby wejścia na rynek czy atuty firmy.

Co zawiera nasz biznesplan

Na rynku można zauważyć duże zapotrzebowanie na usługi związane z elektroniką samochodową oraz diagnostyką komputerową. Wiele osób poszukuje sprawdzonych i profesjonalnych warsztatów samochodowych. Posiadanie biznesplanu pomoże nam w realizacji założenia firmy i uzyskania potrzebnych funduszy z Urzędu Pracy. Skompletowane dokumenty w tym biznesplan i potrzebne wnioski będzie trzeba tylko uzupełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu.

Warsztat samochodowy opisany w biznesplanie będzie zajmował się nie tylko elektroniką samochodową, ale również diagnostyką komputerową. Zadaniami działalności będzie zarówno usuwanie błędów w sterownikach airbag, wymiana sterowników silnika z programem zabezpieczenia Immobilizer, jak i programowanie modułów VGS w samochodach mercedes. Potencjalnymi odbiorcami usług oferowanych przez działalność będą klienci indywidualni posiadający własne samochody osobowe. Świadczenie usług będzie możliwe:

 • poniedziałek-piątek od godziny 7.00 do godziny 17.00,
 • sobota od godziny 9.00 do godziny 13.00.

W skład biznesplanu wchodzą następujące dokumenty:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • opis produktu lub usługi,
 • podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej,
 • szanse i zagrożenia,
 • organizacja przedsięwzięcia,
 • miejsce i źródła zaopatrzenia,
 • analiza rynków dostawców,
 • analiza otoczenia, na którym firma zamierza działać,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek,
 • atuty firmy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: