
Gotowy, przykładowy biznesplan:
BIURO RACHUNKOWE

Standard | Premium |
---|---|
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) | Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) |
- | Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj) |
Informacje na temat biznesplanu:
Zamierzasz otworzyć biuro rachunkowe? Skorzystaj z przykładowego biznesplanu, który Ci oferujemy. Będzie dla Ciebie pomocą w kompletowaniu dokumentów aplikacyjnych o dotacje na rozpoczęcie działalności.
Co zawiera biznesplan
W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci ubiegać się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy. W jej skład wchodzą m.in. opis branży związanej z rodzajem planowanej działalności, analiza konkurencji oraz 5 załączników.
Biuro rachunkowe opisane w gotowym biznesplanie będzie oferowało profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków oraz zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego przedsiębiorcom.
Działalność będzie świadczona zarówno w biurze jak i u klienta. Swoim zakresem będzie obejmowała: prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość), prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, ewidencję ryczałtu, prowadzenie kadr i płac, rozliczenia z US i ZUS, doradztwo podatkowe oraz roczne rozliczenia pit u osób prywatnych jak również prowadzących działalność gospodarczą.
Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:
- informacje o wnioskodawcy,
- opis projektowanego przedsięwzięcia,
- cel i opis działalności gospodarczej,
- opis działalności głównej i pobocznej,
- opis branży związanej z rodzajem planowanej działalności,
- konkurencja,
- potencjalni klienci,
- sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą,
- Załącznik nr 1 - działania organizacyjne, reklamowe, promocyjne,
- Załącznik nr 2 - analiza SWOT,
- Załącznik nr 3 - kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie,
- Załącznik nr 4 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
- Załącznik nr 5 - formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.
Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.
Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.