6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: BIURO RACHUNKOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BIURO RACHUNKOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 69.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Benjamin Franklin powiedział kiedyś, że na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki. Idąc za tym stwierdzeniem można łatwo wywnioskować, że założenie własnego biura rachunkowego to doskonały pomysł na biznes, który zawsze będzie cieszył się zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców, małych firm oraz osób prywatnych.


Zamierzasz otworzyć biuro rachunkowe? Skorzystaj z przykładowego biznesplanu, który Ci oferujemy. Będzie dla Ciebie pomocą w kompletowaniu dokumentów aplikacyjnych o dotacje na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci ubiegać się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy. W jej skład wchodzą m.in. opis branży związanej z rodzajem planowanej działalności, analiza konkurencji oraz 5 załączników.

Biuro rachunkowe opisane w gotowym biznesplanie będzie oferowało profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków oraz zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego przedsiębiorcom.

Działalność będzie świadczona zarówno w biurze jak i u klienta. Swoim zakresem będzie obejmowała: prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość), prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, ewidencję ryczałtu, prowadzenie kadr i płac, rozliczenia z US i ZUS, doradztwo podatkowe oraz roczne rozliczenia pit u osób prywatnych jak również prowadzących działalność gospodarczą.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • cel i opis działalności gospodarczej,
 • opis działalności głównej i pobocznej,
 • opis branży związanej z rodzajem planowanej działalności,
 • konkurencja,
 • potencjalni klienci,
 • sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą,
 • Załącznik nr 1 - działania organizacyjne, reklamowe, promocyjne,
 • Załącznik nr 2 - analiza SWOT,
 • Załącznik nr 3 - kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie,
 • Załącznik nr 4 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • Załącznik nr 5 - formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: